BİM AutoWare Araç İçi DVR Kamera İncelemesi – 32 GB Depolama Alanı!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 12 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

25 Ocak BİM Aktüel kataloğunda birçok oto araç ve gereci yer alıyor. Bu araç ve gereçlerden birisi ise Autoware markalı Araç İçi DVR Kamera olarak öne çıkıyor. Hem aracınızın güvenliğini sağlamak hem olası bir kaza anında kanıt niteliğinde görüntü bulundurmak, hem de geçtiğiniz yolları kayıt altına alabilmek için kullanabileceğiniz bu kamera kalitesine ve rakiplerine göre çok düşük fiyatla birlikte müşterilere sunulmaktadır.

Depolama Alanı

Ürüne 32 GB Micro SD kart takarak kayıt gerçekleştirebiliyorsunuz. Sabit bir deolama alanı bulunmuyor. Bu sebepten dolayı ürünle birlikte SD kart almayı unutmayın.

Ekran

Üründe 2.28 inç TFT ekran yer almaktadır. Bu ekranla kamera kayıttayken canlı bir şekilde yolu görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kaydettiklerinizi de net bir şekilde izleyebilir ve SD kartınızı bilgisayar veya telefona bağlamak zorunda kalmazsınız.

Hareket Algılama

Üründe yer alan hareket algılama özelliğiyle birlikte siz kayıt etmeye başlamasanız dahi otomatik kayıt başlıyor. Buda unutmalardan doğacak mağduriyetlerin önüne geçecektir. Gaza dokunup 1 santimetre hareket etmenizle birlikte kayıt açılıyor.

Geniş Açılı Lens

Üründe kendini gösteren geniş açılı lens sayesinde çekim açınız çok daha geniş oluyor. Bu sayede de kör nokta olayı tamamıyla ortadan kalkıyor. Toplam olarak görüş açınız 90 derece. Aynanın altına takarak aracınızın ön ve yan bölümlerini tamamıyla görebilme imkanınız bulunuyor.

Video ve Görüntü Formatı

Ürün video formatı olarak .AVI formatıyla kayıt ediyor. Görüntü kaydında ise kayıtları .Jpeg formatında gerçekleştiriyor. Bu sayede kaliteli görüntüler elde ederken görüntü boyutları ise otomatik sıkıştığı için depolama alanından çok fazla alan götürmüyor.

Fiyat

Autoware araç içi DVR Kamera ürününü 25 Ocak itibarıyla Türkiye’de yer alan tüm BİM mağazalarından rahatlıkla bulabilirsiniz. 75.00 TL fiyat belirlenen araç içi DVR Kamerayı peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilme imkanınız bulunmaktadır.

Taksit fırsatı Bonus, World ve Maximum kartlar ile sınırlıdır. Herhangi bir ek vadelendirme ödemesi yapılmamaktadır.Direkt olarak 75.00 TL 6’ya bölünerek aylık ödemeniz sağlanmaktadır.

Tasarım

Ürün siyah renkte tasarlanmış ve üst bölümünde cama yapıştırabileceğiniz büyük ve sağlam öpücük bulunuyor. Ekranla birlikte siyah renkte muhteşem bir kombinasyon oluştururken arabanızda ise güzel görüntülere sahne veriyor.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com