Bim Schwartz Cam Çay Makinesi Geliyor! Bim Çay Makinesini Sizler İçin İnceledik

12 Mart Bim Aktüel kataloğunun sosyal medyada yayınlanması üzerine biz de sizler için bir haber hazırlayıp bu hafta Bim Markette neler var neler yok şeklinde bir yazı hazırlamıştık. Şimdi sizlere Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesi incelemesini yapacağız...

Bim Schwartz Cam Çay Makinesi Geliyor! Bim Çay Makinesini Sizler İçin İnceledik

Uygun fiyatlı bir çok ürünü her hafta aktüel ürünler kategorisinde mağazalarına getiren Bim Market bu hafta da müşteriye doymuyor. hER HAFTA OLDUĞU GİBİ Bu hafta da birbirinden çeşitli ürünleri mağazalarına getiren Bim aktüel ürünleri kataloglarını incelediğimizde karşımıza elektronik eşyadan mutfak aletlerine, mobilyadan tekstile, oyuncaktan gıdaya ve hatta temizlik malzemelerine kadar bir çok ürünü görebiliyoruz.

Bim 12 Mart Aktüel ürünler kataloğuna baktığımız zaman elektrikli mutfak aletleri kategorisinde Bim Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesi çıkıyor karşımıza. Tamamen cam malzemeden üretilen bu çay makinesi hanımların çok sevdiği bir tasarım olarak özellikle 8 Mart Kadınlar günü haftasında getirilmiş adeta Bim Markete Kadınlara bir hediye niteliğinde getirilen Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesine bir çok kadın şimdiden göz koydu bile. 

Daha çok katı meyve sıkacağı, dikiş makinesi ve traş aletleri ile tanınan Schwartz bu kez de çay makinesi ile çıktı karşımıza. Ama daha önce sanırım bu ürünün satışı yapılmadığından herkes acaba çay makinesi konusunda iyi mi şeklinde yorumlar yağdırıyor. Biz de Aktüel Semti olarak sizler için Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesi incelemesi gerçekleştireceğiz şimdi. Eğer bu makine sizin de ilginizi çektiyse gelin ekrana doğru. 

1-) Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesi incelemesi özellikleri...

Schwartz Cam Çay Makinesi özelliklerine bakacak olursak 1.8 Litre kapasiteli olan cam su ısıtıcısı bulunan Schwartz Cam Çay Makinesinin demlik kapasitesi ise 1.2 Litre. Schwartz Cam Çay Makinesi 2200 watt olarak üretilmiştir.

2-) Schwartz Cam Çay Makinesi ısıya dayanıklı mı?

Makine cam olduğun için ilk gören tabiki bu makine ısıya dayanıklı mı sorusunu soruyor. Evet arkadaşlar bu çay makinesi yani su ısıtıcı olarak üretilmiş sonuçta. Yani Schwartz Cam Çay Makinesi yüksek sıcağa dayanıklı camdan üretilen bir makinedir. Yani sıcaklık konusunda camı ileilgili korkunuz olmadan alabilirsiniz. 

Schwartz Cam Çay Makinesi ısıya dayanıklı mı?

3-) Schwartz Cam Çay Makinesi temizlemesi nasıl yapılır?

Bim Schwartz Cam Çay Makinesinin temizliği hakkında bilgi verecek olursak, makinanın içine kolay temizlik yapılabilsin diye çıkarılabilir paslanmaz filtre koymuşlar evet bu bir kolaylık tabiki. Ama sonuçta cam bir malzeme ve bütün pisliği, lekeyi gösterebilecek hatta olduğu gibi gösterebilecek bir malzemeden yapılmış. Sonuçta bir bardak gibi düşünün. Eğer Masumlar Apartmanındaki Safiye karakteri gibi takıntılarınız yoksa alıp kullanabilirsiniz tabiki. Temizliğini de pek ala yapabilirsiniz. 

4-) Schwartz Cam Çay Makinesi Tasarımı nasıl?

Schwartz Cam Çay Makinesinde led ışıklı güç göstergesi de bulunuyor. Kaynatırken kırmızı olan ışık sıcak tutarken yeşile dönüyor. Tasarımı oldukça havalı olan Bim Schwartz Cam Çay Makinesi sağlıklı, uzun ömürlü cam tasarımından üretilmiştir. Kulplarının siyah malzemeden yapıldığı Schwartz Cam Çay Makinesi alt ve üst demlikleri komple camdan tasarlanmıştır. Ancak çayı dökme yeri ve üst kapak da siyah mikadiye adlandırılabilecek bir malzemeden üretilmiştir. Ayrıca bu makineyi sadece su ısıtımı için kullanmak istersiniz belki diye bir de alt kısmı için üst kapak veriyorlar makinenin yanında.Yani diyelim ki siz bunu çay makinesi niyuetiyle aldınız ama çay yapmak istemiyorsunuz sadece su ısıtmak için kullanacaksınız. Üst kısmını kullanmayıp sadece alt kısmını diğer kapakla birlikte kullanabilirsiniz. Böylece mutfağınızda cam bir su ısıtıcınız olmuş olur. 

5-) Schwartz Cam Çay Makinesi garanti süresi ne kadar?

Bim Aktüel ürünlerinden Bim Schwartz Cam Çay Makinesi Bim Marketlerde 2 yıl garantili şekilde satılacak. Yani aldığınız ürünün 2 yıl içinde arıza yapması ya da bozulması durumunda ücretsiz garanti servislerinden yararlanabiliyorsunuz. 

6-) Bim Schwartz Cam Çay Makinesi fiyatı ne kadar?

Bim aktüel ürünleri arasından alığ uzun yıllar kullanabileceğiniz bir makine olarak gözümüze çarpan Bim Schwartz Cam Çay Makinesi bu hafta Bimde 239 TLden satışa çıkacak. Makine Bim Aktüel ürünleri kapsmaında satılacağından marketlere 12 Mart Cuma günü gelecek. Ama tabiki önceden gidip almak için kuyruğa girmenizde fayda var. Çünkü bazen bu ürünlerden az sayıda geliyor ve hemen tükenebiliyor.

7-) Schwartz Cam Çay Makinesi ödeme şekli nasıl?

Bimin bir çok aktüel ürününde olduğu gibi Bim Schwartz Cam Çay Makinesinde de taksitlendirme yapılabiliyor. Bim Schwartz Cam Çay Makinesini peşin fiyatına 6 taksit seçeneği ile alabiliyorsunuz. Bu da ödeme kolaylığı açısından bir avantaj sunuyor.

8-) Bim Schwartz Cam Çay Makinesini nereden alabilirim?

Schwartz Cam Çay Makinesini nereden alabilirim diye bir soru geliyorsa aklınıza. 12 Marttan itibaren Bim mağazalarından temin edebilirsiniz. Ya da herhangi bir satışını yapan internet sitesinden siparişini verebilirsiniz. 

Etiketler

Ürün İnceleme  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum