Bim Aktüel 7 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 24 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

BİM Aktüel 7 Aralık 2018 tarihli Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi yine muhteşem indirimlerle birlikte gelen 7 Aralık 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yılın bitmesine günler kale muhteşem bir şekilde BİM Aktüel takipçilerini sevindirici ürünlerle birlikte geliyor. 7 Aralık BİM Aktüel ürünleri uygun fiyat-  yüksek kalite eşiğinde satılıyor Elektronik ürünler, Mutfak ürünleri, ev aletleri gibi ürünlerin bulunduğu 7 Aralık BİM Aktüel kataloğunda Yapı malzemeleri ve tekstil ürünleri de dikkat çekiyor.

Elektronik Ürünler

7 Aralık BİM Aktüel kataloğunda elektronik ürünler çoğunluğu oluşturan ürün grubu oluyor. Cep telefonun filtre kahve yapma makinesine kadar birçok çeşit elektronik ürün bulunuyor, öyle ki bu elektronik ürünlerin fiyatları dışarıya bakıldığında çok büyük indirimlerle BİM’de satılıyor.

VESTEL VENUS V4 Cep Telefonu

VESTEL tarafından üretilen %100 yerli ibaresi taşıyan VENUS 4 yüksek özellikleri ve uygun fiyatıyla birlikte 7 Aralık BİM Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünlerinden oluyor. Gold modeli BİM marketlerde yer alacak. Diğer renk seçenekleri ne yazık ki bulunuyor. Üründe  Android 7.0 Oreo yazılım sistemi, 13 MP Arka ve 5 MP ön kamera bulunuyor. Kamera noktasında çok ileri bir ürün olduğunu söyleyemeyiz fakat fiyatına göre sunduğu özellikler çok iyi. 5.5″ HD ekranı bulunan VENUS v4’ÜN 32 GB dahili depolama ve 3 GB RAM’i bulunuyor. 5000 mAh bataryayla gelen Venus V4, şarjını minimum 2 gün süreyle tutacaktır. Sürekli yoğun kullanımda bir gün olsa da, normal günlük kullanımda 2 gün kesinlikle görecektir. VESTEL servis güvencesiyle gelen cep telefonu 949.00 TL’ye satılıyor.

KUMTEL Çift Taraflı Elektrikli Isıtıcı

KUMTEL’in ürettiği çift taraflı elektrikli ısıtıcı sağladığı ısıyla birlikte evin bir odasını hamam gibi yapmak için yeterli olacaktır. Devrilme emniyeti bulunan ve düşme, yan yatma gibi durumlarda kesinlikle evde veya ofiste yangın v.b. çıkarmayacak olan ürün düştüğü, yani ayağı yerden kesildiği an kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Ürünün 3 farklı quartz tüpü bulunmaktadır ve bu sayede muhteşem ısı sağlamaktadır. 1800 Watt gücündeki bu ürün elektrik tüketimi açısından çok uygun diyemeyiz. Çok fazla elektrik tüketiyor. 75.00 TL’ye satılan elektrikli ısıtıcıyı peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz. 2 yıl boyunca da garantisi bulunuyor.

Petek Üstü Isı Yönlendirici

Peteklerin cam altında olmasından dolayı ısının belirli bir bölümü cam tarafına giderek yok olmaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak ısı yönlendirici kullanabilirsiniz. Bu petek üstü ısı yönlendirici sayesinde petekten çıkan ısı direkt olarak cama herhangi bir temasta bulunmadan odanın içine eşit bir şekilde dağılacaktır. 24.90 TL’ye satılmaktadır.

Dijitsu Mini Isıtıcı

Dijitsu markalı mini ısıtıcı elektrik tüketiminin fazla olmaması açısından iyi bir ürün. 1500 Watt güçle çalışan mini ısıtıcı kısa bir sürede odayı olmasa da sizi ısıtacaktır. 30 – 45 dakika içerisinde odayı ısıtacaktır. 2 quartz tüpü bulunan ısıtıcının yine devrilme emniyeti bulunuyor. Fiyatı ise 39.90 TL

Filtre Kahve Makinesi

7 Aralık BİM Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden bir diğeri PHILIPS markalı Filtre kahve makinesi oluyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılan PHILIPS filtre kahve makinesi 1.2 litrelik depolama kapasitesiyle birlikte muhteşem bir performans sergiliyor. Yanında filtre kahvenin de 4.95 TL olduğu filtre kahve makinesi 189.00 TL fiyatla birlikte peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılıyor.

Katı Meyve Sıkacağı

7 Aralık BİM Aktüel kataloğu ürünlerinden katı meyve sıkacağı da elma gibi katı meyveleri sıkarken sizin yardımcınız olacaktır. Güç ve performans anlamında kesinlikle memnun edecek bu ürün 139.00 TL fiyatla 2 yıl garanti ve peşin fiyatına 6 taksit imkanlarıyla birlikte geliyor.

Mutfak Ürünleri

7 Aralık BİM Aktüel kataloğu mutfak ürünleri arasında Chef’s tarafından üretilen tek fiyat çelik ürünleri dikkat çekiyor.

Chef’s Tek Fiyat Çelik Ürünleri

Chef’s markalı tek fiyat çelik ürünleri içerisinde savan, mini tencere, mini sosluk ve bir adetde tencere benzeri bir ürün yer alıyor. Her bir ürünün 24.90 TL olduğu çelik ürünlerinin ölçüleri 12 ila 14 cm arasında değişiyor.

Wok Tava

Chef’s tarafından üretilen bir diğer mutfak ürünü ise 26 cm ölçüsündeki Wok tava oluyor. 37.90 TL karşılığında satılıyor.

7 Aralık BİM Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde öne çıkıyor. Birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünlerin sağladığı uygun fiyatlar BİM üzerinde büyük bir ilgi oluşturmuş durumda. Ürünlerin çoğunda peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunan BİM bu sayede Aktüel ürünlerinin stoklarını hemen bitirmektedir. O sebepten kaynaklı olarak eğer ihtiyacınız olan bir ürün varsa alma noktasında acele etmeniz yararınıza olacaktır. 7 Aralık tarihi itibarıyla sabah erkenden BİM marketlere gidip BİM Aktüel ürünlerine sahip olmanız stoklar tükenmeden almanızı sağlayacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com