Bim Aktüel 4 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Bim Aktüel 24 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 OY, ortalama: 1,75 dışında 5)
Loading...

4 ocak BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Yeni yılın ilk BİM Aktüel kataloğuyla birlikte 2019 yılında birbirinden güzel fırsatlarla gelen ürünleri satın alabilirsiniz. Mevsim şartlarına uygun ürünlerin yer aldığı 4 Ocak BİM Aktüel kataloğunda yalnızca mevsimsel ürünler değil aynı zamanda elektronik ürünlerde bulunuyor. Ev gereçleri ve yine mutfak malzemelerinin de yer aldığı 4 Ocak BİM Aktüel kataloğundaki ürünleri belirtilen tarihten itibaren tüm BİM marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmanız, stoklar tükenmeden ürüne sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kumtel Dikey Isıtıcı

Soğuk kış günlerinde kullanabileceğiniz KUMTEL markalı dikey ısıtıcı uygun fiyata yüksek kaliteli bir şekilde satılıyor. 1800 Watt gücündeki söz konusu ürün otomatik ısı dengeleme sistemi özelliğine sahip bir şekilde geliyor. Herhangi bir devrilme durumunda ürün üzerinde bulunan devrilme emniyetiyle birlikte kendini otomatik olarak kapatıyor ve bu hususta herhangi bir şekilde yangın gibi riskler doğurmuyor. Dikey olarak kullanılan söz konusu ürün ısı performansı açısından sizi kesinlikle memnun edecek bir ürün olarak ön plana çıkıyor. 149.00 TL fiyatla birlikte satılan bu ürün 2 yıl boyunca KUMTEL garantisi altında geliyor.

Kumtel Elektrikli Fanlı Isıtıcı

4 Ocak BİM Aktüel kataloğuna gelen bir diğer ürün ise Kumtel’in elektrikli fanlı ısıtıcısı oluyor. Isıya dayanıklı plastik gövdeden üretilmiş bir yapıya sahip olan söz konusu elektrikli fanlı ısıtıcı diğer fanlı ısıtıcılar gibi yıpranmıyor. 3 farklı güçte kullanabildiğiniz söz konusu ürünü isterseniz yavaş, isterseniz normal, isterseniz de hızlı modda çalıştırabiliyorsunuz. Termik kesicili emniyet sisteminin yer aldığı bu ürün hem sıcak hem de soğuk hava üfleyebildiği için iki türlüde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 1800 Watt güce sahip bu ürün 49.90 TL’ye satılıyor.

LG K9 Cep Telefonu

Bim Aktüel kataloglarında akıllı telefonları görmeye devam ediyoruz. Özellikle düşük bütçeli bireyler için çok büyük bir fırsat olan bu akıllı telefonlar normal fiyatından çok daha uygun bir şekilde satılıyor. 4 Ocak BİM Aktüel kataloğunun akıllı telefonu olan LG K9, 5 inç ekran boyutuyla orta segment telefonlar arasında kendini gösteren bir ürün. 4 çekirdekli 1.3 GHz işlemci, 2500 mAh bataryası, 16 GB Dahili depolama alanı, 2 GB RAM’i, 8 MP Arka kamerası ve 5 MP ön kamerasıyla birlikte gelen bu ürün 999.00 TL fiyatla satılıyor. Batarya açısından eğer çok sık telefon kullanmayan ve gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayan biriyseniz bir gün içerisinde şarj etmenize gerek yok. Fakat sık sık sosyal medyaya giren biriyseniz 1 gün içerisinde birkaç kez şarj etmeniz gerekebilir. 2 yıl boyunca LG Türkiye garantisi altında satışa çıkarılan bu ürün için taksit imkanı ne yazık ki bulunmuyor.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh

Xiaomi’nin teknoloji sektöründe hayatımıza girmesiyle birlikte çok uygun fiyata çok kaliteli ürünler sahibi olabiliyoruz. Telefondan taşınabilir şarj aletine, kulaklıktan hoparlöre kadar birçok ürün satışı yapan Xiaomi’nin 4 Ocak BİM Aktüel katalog ürünü 10.000 mAh taşınabilir şarj aleti oluyor. 2. Nesil iki yönlü şarj özelliği bulunan söz konusu alet, Bluetooth kulaklık ve Mi Band bileklik için uygun olan küçük akım deşarjını destekler bir şekilde geliyor. LED gösterge ışığıyla birlikte ne kadar şarj kaldığını görebildiğiniz bu ürün Pilyum polmer pillere sahip. 79.90 TL’ye satın alabileceğiniz Xiaomi 10.000 mAh taşınabilir şarj aleti görünüş olarak da güzel bir tasarıma sahip.

Kazak Tüyü Toplama Makinesi

4 Ocak BİM Aktüel kataloğunun ilginç ürünlerinden biri olarak öne çıkan kazak tüyü toplama makinesi çok düşük fiyata satılıyor. Kazak, palto, hırka, yelek ve pantolon gibi kıyafetlerinizin tamamının üzerinde oluşan ve ne yaparsanız yapın gitmeyen tüyleri toplamaktadır. Temizleme fırçası ve atık kutusu ürünün içerisinde yer almaktadır. Ürünü çalıştırmak için 2 adet kalem pile ihtiyaç duyarsınız. Piller ürünle birlikte gelmemektedir. Ek olarak satın almanız gerekmektedir. 14.90 TL karşılığında ürünü satın alabilirsiniz.

Bim Aktüel 4 Ocak 2018 aktüel katalog ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir şekilde gelen söz konusu BİM Aktüel ürünlerindeki fiyatlar gayet ucuz. Dış satıcılardan aynı ürünleri çok daha yüksek fiyatlara alırken, BİM’den aynı marka – aynı model ürünü uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirsin. Toptan Fiyatına Perakende Satış sloganıyla birlikte uzun yıllardır hayatımızda olan BİM, bu sloganın gerektirdiği her şeyi müşterilerine sunuyor. BİM Aktüel takipçileri için 2 sayfalık BİM Aktüel kataloğu hemen alt bölümde.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com