Bim Aktüel 31 Mayıs 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Bim Aktüel 12 Haziran 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Mayıs ayının son Bim Aktüel kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olan söz konusu katalogda ev gereçlerinden elektronik ürünlere, piknik malzemelerinden dekoratif malzemelere kadar onlarca farklı ürün yer alıyor. Tamamı stoklarla sınırlı olarak gelen bu ürünleri alma noktasında aceleci davranmalısınız. Aksi takdirde stoklarda tükenebilir. İşte Bim Aktüel 31 Mayıs 2019 kataloğu detayları…

KUMTEL Set Üstü Ocak

Bim Aktüel 31 Mayıs 2019 kataloğunda yer alan ilk dikkat çeken ürün KUMTEL tarafından üretilen set üstü ocak oluyor. Beyaz renk emaye gövdesiyle birlikte standart görünüme sahip olan bu ocak, her tarz mutfak dekorasyonuna rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Otomatik çakmaklarıyla birlikte ek bir çakmak kullanmadan direkt olarak tuşların üzerine bastığınızda yanabilen bu ocak, havuz bek tipi kolay temizlenebilir emaye ızgaraya da sahiptir. Ücretsiz bir şekilde kurulan bu ürün 2 yıl boyunca garantili olarak yalnızca 249.00 TL’ye satılmaktadır. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabilmektedir.

Dijitsu Su Sebili Sıcak – Soğuk

Bİm Aktüel 31 Mayıs 2019 kataloğunun bir diğer ürünü ise Dijitsu markalı su sebili oluyor. Özellikle işyerleri, camiler ve toplu alanlar için uygun olan söz konusu su sebili oldukça performanslı bir şekilde çalışmaktadır. 6-10 derece arası soğutma, 85-95 arası ısıtma derecesi bulunan söz konusu su sebili 2 yıl boyunca garantili olarak sadece 399.00 TL’ye satılmaktadır. Aynı özelliklere sahip sebillerden yaklaşık olarak 50 – 100 TL daha uygun fiyatlıdır. Peşin fiyatına 6 taksit imkanının da sunulduğu ürün kısa zamanda tükenecektir. İhtiyaç durumunda katalog tarihinde erken saatlerde BİM’de olmanızı öneriyoruz.

KUMTEL Mini Fırın 32 Litre

KUMTEL markalı 32 litrelik iç hacme sahip olan bu mini fırın, özellikle çekirdek aileler için oldukça uygundur. Hem performans anlamında alıcılarını memnun etmektedir, hem de tükettiği düşük enerjiyle faturalara düşük seviyeler yansıtmaktaır. 2’li uyarı ve zaman ayarı sistemi bulunan bu fırında 1 adet köşeli tepsi, 1 adet yuvarlak emaye tepsi ve ızgara yer almaktadır. 1420 Watt güçle çalışan bu ürün de diğer ürünler gibi 2 yıl boyunca garantili olarak satılmakta olup sadece 129.00 TL fiyata sahiptir.

MASLINE Aspiratör

Daha önceki Bim Aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılan MASLINE markalı aspiratör beyaz renk tasarımıyla birlikte oldukça hoş bir görünüme sahip olup mutfaklarda emanet gibi durmamaktadır. Performans anlamında salyangoz motoruyla birlikte her türlü yağ ve buharı rahatlıkla çekmektedir. 2 farklı alüminyum filtresi bulunan üründeki söz konusu filtreler kolay temizlenebilir şekilde imal edilmiş olup, çok uzun yıllar temizlenmeden dayanabilmektedir. Led aydınlatmasıyla ortama hoş bir görünüm katan bu aspiratör 2 yıl boyunca garatilidir ve 109.00 TL’ye satılmaktadır.

Modern Tv Ünitesi

Bim Aktüel 31 Mayıs 2019 kataloğu ürünlerinden bir diğeri ise Modern TV ünitesi olarak öne çıkmaktadır. 179.00 TL fiyatla satışa çıkarılan söz konusu ürün 168*40 cm boyuta sahiptir. Peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabilen söz konusu TV ünitesi, Bonus, World ve Maximum kartlara özel bu imkanla satılmaktadır.

Arnica Dik Durabilen Süpürge

Yine diğer birkaç ürün gibi çok kez Bim Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Arnica Dik Durabilen süpürge her geldiğinde çok kısa zaman içerisinde tükenmektedir. Hepa filtre grubu, toz haznesi, dar uçlu borusu, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı ve uzatma borusu gibi birçok ek ürünle birlikte gelen söz konusu ürün, kablo sarma kancası, 6 metrelik uzun kablosuyla birlikte tüm kadınların dikkatini çekmektedir. 119.00 TL’lik fiyatla satışa çıkarılmakta olup 850 W motor gücü ve A enerji sınıfıyla birlikte piyasada satın alınabilecek en uygun fiyatlı elektrikli süpürgelerden birisidir.

Wi – Fi Menzil Genişletici

Eviniz büyükse veya komşularınızla ortak İnternet kullanıyorsanız Wi – Fi çekimi açısından sorun yaşayabilirsiniz. Wi – Fi menzil genişletici sayesinde Wi – Fi yayılım alanını artırabilir, çok uzak mesafelerden dahi bağlantı yakalayabilirsiniz. TP – Link markalı bu ürün kablosuz internet için birebirdir. Aynı zamanda Wi – Fi çekimi düşük olan bireylerde tercih ederek, İnternet bağlantılarını bu sayede hızlandırabilir. 2 yıl boyunca garantili olan söz konusu ürün 69.00 TL karşılığında satılmaktadır.

Bim Aktüel 31 Mayıs 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Tamamı birbirinden kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerden oluşan bu katalogda fırsatları kaçırmayın. Çünkü bu fiyatlara aynı kalitede ürün bulmanız oldukça zor olacaktır. Yazının başında da belirttiğimiz üzere ürünler stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı alma noktasında ne kadar aceleci davranırsanız, o kadar faydanıza olacaktır. Çünkü aynı ürünlerin tekrardan satışa çıkarılması bazen aylar sürebilmektedir.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com