BİM Aktüel 30 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 16 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Peşin fiyatına 6 taksit imkanlarıyla birlikte her BİM aktüel kataloğu yayınlandığında orta gelir ve düşük gelirli aileler seviniyor. 30 Kasım 2018 BİM Aktüel kataloğu da yine BİM Aktüel takipçilerini sevindirecek nitelikte. Kasım ayının yayınlanan son kataloğu olarak dikkat çeken 30 Kasım BİM Aktüel kataloğunda çoğu ürün peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılmakta.

30 Kasım BİM Aktüel kataloğunda genellikle mutfak ürünleri dikkat çekiyor. Kütahya Porselen, Borcam ve Chef’s markalı söz konusu mutfak ürünleri Ayın son BİM Aktüel kataloğunun uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri olarak ön plana çıkıyor.

Kütahya 12 Parça Yemek Seti

Kütahya Porselen imzasıyla birlikte gelen 12 parça yemek seti 30 Kasım BİM Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü oluyor. 4 adet servis tabağı, 4 adet çukur tabak, 4 adet pasta tabağından oluşan söz konusu set Rölyefli. Çok uygun fiyatla satılan söz konusu BİM Aktüel ürünü 49.90 TL fiyatla dikkat çekiyor. Herhangi bir şekilde garanti veya kredi kartına taksit imkanı bulunmayan bu 12 parçalık yemek seti hem çeyizler, hem de evler için kullanılabilir.

Chef’s 2’li Tava Seti

BİM Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz Chef’s markası kapsamında bu hafta 2’li tava seti geliyor. Çizilme ve aşınma karşısında ultra dayanıklılık göstermekte olan direnci artırılmış, yırtılmayan, yapışmayan teflon iç kaplaması bulunan söz konusu 2’li tava setinin boyutları ise 20 cm ve 26 cm olarak öne çıkıyor. 39.90 TL’ye satılan 2’li tava setide yine mutfaklar için dikkat çeken ürünlerden oluyor.

Borcam Ürünleri

Borcam tarafından üretilen 2  farklı ürün yer alıyor. Biri kare tepsi olan ürünlerden söz konusu kare tepsi 16.90 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Diğer Borcam ürünü ise cam kapaklı sahan oluyor. 304 Kalite paslanmaz çelikten imal edilen söz konusu sahan 20 cm genişliğiyle dikkat çekiyor. Bunun fiyatı ise 32.90 TL olarak öne çıkıyor.

Mikrofiber Çift Kişilik Yorgan

BİM Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü çift kişilik mikrofiber yorgan oluyor. Silikon elyaf dolgulu çift kişilik yorgan 185 x 215 cm ölçüleriyle birlikte geliyor ve 49.90 TL’ye satılıyor.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi tek bir kuruş vade farkı ödemeden Bonus, World ve Maximum kartlara özel 6 taksit imkanından faydalanabilecek olduğunuz 30 Kasım BİM aktüel kataloğunun görselleri aşağıda yer almaktadır. İnceleyebilir, ihtiyacınızı belirler ve belirtilen tarihte BİM Aktüel ürünler kapsamında BİM mağazalarından alabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com