Bim Aktüel 28 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 28 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 OY, ortalama: 3,50 dışında 5)
Loading...

28 Aralık tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik ürünlerin bulunduğu söz konusu 28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda Meizu markalı hoparlör, TV Ünitesi, Reebok’un kol saati gibi birçok ürün bulunuyor ve bu ürünler fiyat bakımından dış satış fiyatlarına kıyasla çok uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Çocuklarında unutulmadığı 28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda birçok oyuncak yer alıyor.

Elektronik Ürünler

28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda birçok elektronik ürün bulunuyor. Hoparlör, saat, erkek bakım seti, saç düzleştirici ve saç kurutma makinesi gibi ürünlerin yer aldığı 28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda Tefal tarafından üretilmiş baskülde elektronik kategorisine giriyor.

Meizu A20 Bluetooth Hoparlör

Meizu markalı görünüm açısından çok sade ve hoş bir şekilde duran Bluetooth hoparlör toplam 1800 mAh kapasiteye sahip büyük bir bataryaya sahip şekilde geliyor. Tam şarjla yaklaşık olarak 1 gün rahatlıkla müzik dinlenebiliyor. Bluetooth 4.2. teknolojisinin kullanıldığı üründe 5 wattlık hoparlör çıkış gücü, 10 metre çalışma mesafesi, net 15 saat kullanım süresi gibi özellikler bulunmakta. 2 yıl boyunca garantili Meizu A20 Bluetooth hoparlör 99.90 TL’ye satılıyor.

Reebok Kol Saati

Hem analog hem de dijital olarak satılan söz konusu Reebok kol saatinin analog olan saati 50 metreye kadar dijital olanı ise 100 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip. Bu metreler uzunluk değil basınç oluyor. Mavi ve siyah renklerde gelen saatlerden dijitaller siyah, analoglar ise mavi renkte tasarlanmış durumda. Her ikisi de gayet modern olan bu orijinal saatlerin fiyatı 99.90 TL.

Braun Erkek Bakım Seti

Erkek bakım setlerinde Braun kalitesi her zaman kendisini gösteriyor. Yine 28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda da Braun markalı erkek bakım seti yer alıyor. Saç, sakal kesmeniz ve şekillendirmeniz için en iyi şekilde hazırlanmış olan söz konusu setin kulak ve burunlarda oluşan istenmeyen tüyleri almak içinde uçları bulunuyor. Ultra keskin paslanmaz bıçaklara sahip olan söz konusu erkek bakım seti, 10 saat boyunca yapılacak şarjla toplam 40 dakika hassas bir şekilde şekillendirme elde etmenizi sağlayacaktır.119.00 TL fiyatla satılan ürün 2 yıl garantili.

Fakir Saç Düzleştirici

28 Aralık BİM Aktüel kataloğunda birçok kişisel bakım ürünü yer alıyor. Fakir markalı saç düzleştirici de bu ürünlerden birisi. Gösterge ışığının çok hoş bir şekilde konumlandırıldığı ürün 200 dereceye kadar ulaşabilen sıcaklık değeriyle saçlara muhteşem şekilde düzlük kazandırmaktadır. Saçta meydana gelecek elektriklenme ya da yıpranmalarını engellemekte olan Tourmaline seramik kaplı plakaları bulunan saç düzleştirici 2 yıl garantili olarak 65.00 TL’ye satılıyor.

Saç Kurutma Makinesi

28 Aralık BİM Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise saç kurutma makinesi oluyor. 2200 watt güce kadar çıkış sağlayabilen söz konusu saç kurutma makinesi 2 farklı hız ayarı, 3 farklı sıcaklık ayarıyla birlikte geliyor. Soğuk, normal ve sıcak, yavaş ya da hızlı bir şekilde ürünü istediğiniz gibi çalıştırabiliyorsunuz. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan saç kurutma makinesi de 59.90 TL’ye satılıyor.

Tefal Baskül

28 Aralık BİM aktüel kataloğu son elektronik ürünü ise Tefal markalı baskül olmakta. LCD ekrana sahip söz konusu baskül 100 gramlık hassasiyetle birlikte geliyor. 150 kilogram maksimum taşıma kapasitesi bulunan söz konusu baskül otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. 55.00 TL fiyatı bulunan baskül 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor.

Oyuncaklar

28 Aralık BİM Aktüel kataloğundaki ürünler sadece elektronikle sabit kalmıyor. Bunların yanı sıra oyuncaklarda kendini gösteriyor. Çocukların çok hoşuna gidecek söz konusu oyuncaklar uygun fiyatlarla birlikte geliyor.

Bu kapsamda Ağlayarak emekleyen pilli bebek 99.90 TL, Barbie peri bebek 19.90 TL, Altını ıslatan bebek 46.90 TL, Lolla’s köpekli mini bebek 16.90 TL, tekno sanat seti 29.90 TL, oyuncak araba 19.90 TL, eğlenceli bloklar 19.90 TL, plastik çek bırak arazi arabası 29.90 TL, oyuncak itfaiye seti 55.00 TL karşılığında alıcılara ulaştırılıyor.

Giyim

28 Aralık BİM Aktüel kataloğuyla giyim ürünleri de yüksek planda öne çıkıyor. Birbirinden farklı tekstil ürünlerinin fiyatları gayet uygun.

Erkek fermuarlı deri bot 69.90 TL, kadın uzun bot 39.90 TL, kadın ev botu 12.90 TL, kışlık gömlek 27.90 TL, Unisex termal içlik üst 17.90 TL, kazak 16.90 TL, simli havlu 12.90 TL, pano 18.90 TL, büyük beden triko yelek 12.90 TL, lisanslı polar alt 12.90 TL, simli soket çorap 3.45 TL, 3’lü kutu çorap 9.95 TL karşılığında alıcılarıyla buluşuyor.

Söz konusu 28 Aralık BİM Aktüel katalog ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünlerin yer aldığı 28 Aralık BİM Aktüel kataloğu ile birlikte bütçelerinizi sarsmadan ihtiyacınız olan her ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. Aynı ürünler dışarıda buradaki fiyattan 30 – 40 TL daha yüksek fiyata satılıyor. 28 Aralık itibarıyla Türkiye’deki tüm BİM’lerden söz konusu aktüel ürünleri edinebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com