Bim Aktüel 23 Mart Cuma Günü Ürünleri – JVC 109 cm Full HD Smart Led TV – Fantom Elektrikli Süpürge

Editör: Bim Aktüel 9 Mart 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bim 23 Mart 2018 Cuma gününden itibaren satışa sunulacak yeni haftanın ürünlerinin incelemesi ile paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Yine ilk sayfasında her evin ihtiyacı olacak ve hanımların sağ kolu olan elektronik ürünlerin yer aldığı fırsatlar ile bizi karşılayan Bim aktüel kataloğunda bahara hazırlık yapan müşterilerde unutulmuyor. Lafı daha fazla uzatmadan bu hafta gelecek fırsatların detayları ve yorumlarıyla başlayalım…

JVC 109 cm Full HD Smart Led TV 
Ücretsiz montaj seçeneği ile satışa sunulan ve her evin ihtiyacı olabilecek JVC 109 cm Full HD Smart Led TV’nin dahili uydu alıcısına sahip bir ürün. 3 adet hdmi, 1 adet scart ve 2 adet usb girişi ile başka cihazlardan televizyonunuza görüntü, video ya da müziklerinizi aktarabilir ve media player olarak kullanabilirsiniz. Üretim lisansı Vestel’e ait olan JVC marka televizyonun 3 yıl garantisi bulunuyor. Axess, bonus ve world kredi kartlarına 6 taksit yaptırabileceğiniz Bim aktüel fırsatının fiyatı ise 1499 TL.

Şeffaf Temizleme Hazneli Fantom Elektrikli Süpürge
Ev hanımlarının temizlikteki önemli yardımcılarından torbasız temizlik özelliği ve cyclone teknolojisi ile pratik elektrik süpürgesi. Kolay çıkarıp temizlenebilen ve şeffaf siklonik haznesi tek tuş ile boşlatılabiliyor. Otomatik kablo sarma, yatay ya da dikey park etme özelliğiyle yer kaplamadan muhafaza edebileceğiniz bir ürün. 2 yıl garantisi ile satılan ürünün Bim’e özel 6 taksitli satış fiyatı 189 TL.

Taşınabilir Solar Aydınlatma Sistemi 
Evinizde, kampta, arabada, yazlıkta veya acil ışığa ihtiyacınız olan dilediğiniz her yerde kullanılabilecek bir aydınlatma sistemi. Solar paneli ile aküsünü doldurarak elektriğe ihtiyaç duymadan ampulleri yakabilirsiniz. Cep telefonu, tablet, mp3 gibi cihazlarınızı usb bağlantısı ile şarj edebilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz ve gittiğiniz her yere kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün. 2 yıl garantili olarak satılan ürünün satış fiyatı ise 99 TL.

Büyük Koordinasyon Oyunu 
Her yaştan müşterisini düşünerek aktüel ürünlerini satışa sunan Bim marketler bu haftada çocukları unutmuyor. Sevimli miniklerin koordinasyon, sorun çözme ve görme yeteneklerini geliştirecek bir oyun seti geliyor. Motor becerilerinin gelişmesi ve eğlenceli vakit geçirilebilmeleri için her evde olması gereken etkinliklerden Büyük Koordinasyon Oyunu 28,90 TL’lik fiyatı ile satışa sunulacak.

Bim aktüel kataloğunun tabiki olmazsa olmazlarından ev veya iş yerleriniz için severek kullanılabileceğiniz dekoratif ürünlere, bahar ayı için teras veya bahçelerinde hazırlık yapacaklara saksı ve bitki bakım ürünlere kadarda çeşitli fırsatlar bulunuyor. İşte 23 Mart Cuma gününün diğer aktüel ürünleri;

Ferforje Askı Avize 34,90 TL
Enerji tasarruflu Dekoratif Led Ampul 12,95 TL
Boy Aynası 39,90 TL
Farklı renk ve desenlerde Dertsiz Masa Örtüsü 12,50 TL
Budama Testeresi 14,90 TL
3’lü Mini Bahçe Seti 6,50 TL
3’lü Bahçe El Aletleri Seti 16,90 TL
7 farklı şekilde püskürtmesi ile Spiral Hortum 29,90 TL
3 Katlı Raf 13,90 TL
Farklı renklerde Askılı Balkon Saksısı 9,90 TL
12 litre Dikdörtgen Bahçe Saksısı 4,90 TL
15 litre Yuvarlak Saksı 5,50 TL
Çift Renkli Lale Saksısı 6,95 TL
Metal Çok Amaçlı Büyük Kova 17,90 TL
3’lü Dantel Görünümlü Saksı 2,25 TL
Aşılı Gül 9,90 TL
Çiçek Soğanı 3,25 TL
Yapay Çiçek Çeşitleri 4,75 TL
Papatya Püskürtücü 2,95 TL
Farklı renklerde Metal Patates Soğan Kovası 19,90 TL

Bim 27 mart 2018 tarihinden itibaren ise Tariş markasının organik ürünleri sağlığına önem veren müşteriler için raflarda yerini alıyor olacak. Tariş organik üzüm pekmezi, balsamik sirke, şalgam suyu, incir reçeli, üzüm sirkesi ve keçi boynuzu pekmezi haftanın gıda reyonu fırsatları arasında satılacak. Selva makarna çeşitleri, Anadolu mutfağının bakliyat ürünlerini ve yine çeşitli gıda ürünlerinde aktüel haftasına özel indirimli fırsat ürünleri sizleri bekliyor olacak. Bir başka aktüel fırsatları paylaşımında görüşmek üzere, keyifli alışverişler..

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com