BİM Aktüel 23 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 14 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

23 Kasım tarihli BİM Aktüel kataloğu yayında. Elektronik, teknolojik, ev aletleri gibi birçok ürünün yer aldığı BİM Aktüel kataloğundaki fiyatların tamamı birbirinden uygun. Dış piyasaya kıyasla 10 TL’den başlayan 100 TL’ye kadar uzanan indirimlere sahip olan BİM Aktüel kataloğunda her kesmin her ihtiyacına yönelik ürün bulunuyor.

Elektronik Ürünler

BİM 23 Kasım 2018 aktüel kataloğunda Simfer markalı 40 litreli elektrikli turbo fırın elektronik kategorisinde dikkat çeken ürün olarak öne çıkıyor. Uygun fiyatı, kredi kartına 6 taksit imkanı ve 2 yıl boyunca garantisi fırını dikkat çeker hale getiriyor.

Simfer Elektrikli Turbo Fırın (40 Litre)

Simfer tarafından üretilen elektrikli turbo fırın 6 farklı fonksiyonda çalıştırılabiliyor. 40 litre iç hacme sahip olan fırının termostatlı ısı kontrol sistemi var. İstediğiniz ısı değerinde çalıştırabiliyorsunuz. Neredeyse tüm fırınlarda uygulanan fırın içi aydınlatma sisteminin de kullanıldığı 40 litrelik elektrikli turbo fırında 1 adet yuvarlak tepki, 1 adet standart kare tepsi ve 1 adet özel bir şekilde tasarlanan tel ızgara hediye olarak gönderiliyor. 2 yıl garanti, peşin fiyatına 6 taksitle gelen turbo fırın 179.00 TL fiyatla satılıyor.

Mobilya

23 Kasım BİM Aktüel kataloğunda mobilya kategorisinde çok amaçlı dolap dikkat çekiyor. Daha çok mutfaklar için tercih edilen bu ürün farklı amaçlarla da kullanılabiliyor.

Çok Amaçlı Dolap

Ortasında bölmenin bulunduğu çok amaçlı dolabın orta bölümüne genel olarak mutfaklarda fırın konuluyor. Üst ve alt raflara ise mutfakta gereksiz alan kaplayan eşyalar yerleştiriliyor. Eğer mutfak için kullanmak istemezsiniz banyolar için bu bölmeye havlular, üst ve alt raflara ise temizlik malzemeleri koyabilirsiniz. Yine hayal gücünüz ölçüsünde ürünü farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. 1. sınıf suntalamdan imal edilmiş dolap demonte şekilde geliyor. Yani aldığınızda evde montajını kendiniz yapıyorsunuz. Kurulum kılavuzunda her türlü bilgilendirmenin yer aldığı çok amaçlı dolap 159.00 TL fiyatla, peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla BİM Aktüel katalog ürünleri arasında yer alıyor.

Mutfak Gereçleri

23 Kasım BİM Aktüel kataloğunda mutfak gereçleri de dikkat çeken ürünlerden olmakta. Fakir ve Premier markalı elektronik mutfak ürünlerinin yanı sıra kahvaltı seti, düdüklü gibi ürünlerde mutfak gereçleri arasında yer alıyor.

Fakir Blender Robot Set

Fakir tarafından üretilen 1100 watt gücü bulunan blender robot set, 2 farklı hız ayarıyla birlikte çalışabiliyor. İsterseniz normal, isterseniz de yüksek hızda çalıştırabildiğiniz Fakir blender robot seti paslanmaz çelik bıçaklara ve blender aparatlarına sahip bir şekilde geliyor. 1500 mL kapasitesi bulunan robot seti 155.00 TL’ye peşin fiyatına 6 taksite satılıyor. Aynı zamanda BİM Aktüel katalog ürünlerinden olan bu robotun 2 yıl garantisi de var.

Premier Narenciye Sıkacağı

Premier markalı narenciye sıkacağı 40 watt gücüyle çok büyük bir performans gösteriyor. 700 ml kapasitesi bulunan narenciye sıkacağı 2 farklı yönde çalışarak her türlü sıkım yapabiliyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki narenciye sıkacağı 49.90 TL fiyatıyla dikkat çeken ürünlerden oluyor. Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunuyor.

Premier Su Isıtıcı Kettle

BİM Aktüel kataloğunda yine Premier markasıyla ne çıkan su ısıtıcı kettle 1850 – 2200 watt aralığında çalışıyor. 1.7 litrelik su kapasitesi bulunan ürünün çift metal kontrol sistemi bulunuyor. Bu sayede çift emniyetle birlikte susuz kalma durumlarında çalışmasının önüne geçiliyor. 49.90 TL’ye satılan su ısıtıcı 2 yıl garantili bir şekilde geliyor.

Güveç Düdüklü Tencere (5 Litre)

3 aşamalı güvenlik sistemi bulunan BİM Aktüel kataloğundaki 5 litrelik güveç düdüklü tencerenin bu söz konusu güvenlikli kapağı sayesinde patlama gibi durumların meydana gelmesi çok güç bir durum. Home Perfect imzasıyla satılan ürün mutfakların vazgeçilmezi olacak gibi duruyor.

Mutfak ürünleri sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda 23 Kasım BİM Aktüel ürünleri arasında seramik ayaklı baton kek fanusu 24.90 TL’ye, yine seramik telli kahvaltı seti 4’lü ise 21.90 TL’ye satılıyor. İki üründe kalite noktasında alanları kesinlikle memnun edecektir.

Bunların yanı sıra, 6’lı yaldızlı ayaklı su bardağı 39.90 TL, 6’lı yaldızlı kahve yanı su bardağı 29.90 TL, 12 parça yaldızlı çay seti 39.90 TL, oval servis tabağı 4.95 TL, 6’lı kulplu çay bardağı 10.90 TL, 6’lı cam kase 9.95 TL, saklama kabı ve rende 8.95 TL, 5’li kilitli saklama kabı 13.90 TL karşılığında satılıyor.

Oyuncaklar

BİM, yine çocukları da unutmuyor. 23 kasım tarihli BİM Aktüel kataloğunda çocuklar için birçok oyuncak getiriyor. +3 yaşın kullanımına uygun olan gösteri arabası seti 17 parçasıyla geliyor. Ledli gösteri arabası seti 360 derecelik dönerli yol hediyesiyle geliyor. Çek bırak aracın kullanılacağı setin fiyatı 54.90 TL, Şekerli pinball 7.45 TL, Lolla alışverişte adlı kız oyuncağı ise 32.90 TL’ye satılıyor.

BİM Aktüel kataloğu galerisi alt bölümde yer almaktadır. 23 Kasım tarihinde BİM’e gelecek olan BİM Aktüel ürünlerini galeriden görüntüleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri önceden belirler ve herhangi bir BİM mağazasına giderek 23 Kasım’dan itibaren BİM Aktüel rafından ürünü alabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com