Bim Aktüel 21 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 18 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 OY, ortalama: 4,00 dışında 5)
Loading...

21 Aralık tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Cuma günü itibarıyla tüm BİM marketlerde görebilecek olduğunuz söz konusu BİM Aktüel ürünleri uygun fiyatlı – yüksek kaliteli bir şekilde satışa çıkarılıyor. Ürünlerin çoğu peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor. Aynı zamanda söz konusu BİM Aktüel ürünlerini dış piyasaya kıyasla çok daha uygun fiyata alıyorsunuz. Yani 100 TL’lik bir ürün BİM Aktüel kapsamında 60 TL ila 90 TL arasında satılıyor. Buda bütçeniz açısından büyük önem taşıyor. Eğer 21 Aralık BİM Aktüel kataloğunda bulunan aktüel ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa hiç kaçırmadan almanızı öneriyoruz.

Elektronik Ürünler

BİM Aktüel kataloğunda çok sayıda elektronik ürün yer alıyor. Uygun fiyatlı ve tamamı garantili olan bu elektronik ürünlerin yine tamamını peşin fiyatına herhangi bir vade farkı ödemeden 6 taksitle alabiliyorsunuz.

PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

PHILIPS markalı Buhar Kazanlı ütü 21 Aralık BİM Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda katalogda büyük bir yer kaplaması da öne çıkan ürün olduğunu gösteriyor. Dakikada 100 gram sürekli buhar özelliği bulunan söz konusu ürünün buhar gücü 5 bar olarak belirlenmiş durumda. Ütü kendi kendine kireç temizlemiyor fakat kireç temizleme zamanını hem ses hem de ışıkla ikaz ediyor. Seramik tabanlı bu ütü 2 dakika içerisinde ısınıyor ve ütü yapmaya hazır hale geliyor. Dikey buhar püskürtme özelliği de bulunan ütü 2400 Watt güce sahip bir şekilde 2 yıl garantili olarak 449.00 TL’ye satılıyor. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de ürüne sahip olabiliyorsunuz.

KLDT10265 Dekupaj Testere

KL Pro markalı söz konusu dekupaj testereyi bir yana bırakıp KL Pro markasını ele alalım. Bu söz konusu marka yapı malzemeleri üretmektedir. Testere, matkap gibi birçok ürünü bulunmaktadır. Kalite anlamında isim yapmış ve BİM tarafından da tescillenmiş olan söz konusu markanın bu ürünü 450 Watt motor gücüne sahip bir şekilde geliyor. Elektronik devir ayarı bulunan ürünün 60 mm ahşap kesme kapasitesi, 6 mm metal kesme kapasitesi bulunmaktadır. Pandül hareketi bulunan dekupaj testerenin yine açısını da ayarlayabiliyorsunuz. 169.00 TL fiyatı bulunuyor. Ayrıca 2 yıl garantili ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor.

KLUF903 Elektrikli Emme ve Üfleme Makinesi

Yine KL Pro’ya ait olan söz konusu elektrik emme ve üfleme makinesi uygun fiyatıyla öne çıkıyor. 600 watt motor gücüyle muhteşem emme ve üfleme performansı gösteren söz konusu makinenin emme noktasında kapasite edinmek adına toz haznesi bulunuyor. Yüksüz olarak dakikada 16000 devir hızda çalışan bu ürün yine 2 yıl garantili 159.00 TL fiyatlı ve peşin fiyatına 6 taksitli bir şekilde geliyor.

10 Metre Makaralı Ara Kablo

10 Metre uzunluğu bulunan aralıklı 4 fiş kapasitesi bulunan söz konusu ara kablonun prizleri direkt olarak çocuk korumalı bir şekilde üretilmiş durumda. Termik şarteli bulunan söz konusu araba kablo olağanüstü ısınmalarda patlama, yanma gibi meydana gelecek olayları engelleme amacıyla kendini otomatik olarak kapatabiliyor. 45.00 TL fiyatlı söz konusu ürün sarı ve siyah renklerle birlikte geliyor ve VOLTA imzası taşıyor.

Fakir Türk Kahve Makinesi

BİM’in belirli aralıklarla marketlerine getirdiği söz konusu Fakir Türk Kahve Makinesi 2 yıl boyunca garantili bir ürün. Maksimum 4 fincana kadar kahve yapabilen söz konusu makine tek tuş ile kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Ses ve ışıklı uyarı yapma özelliği de bulunan söz konusu makine su olmadan çalışmayı engelleyen korumaya da sahip. Taşmayı önleyen Lumirasense teknolojisinin de yer aldığı ürünün fiyatı 275.00 TL aynı zamanda peşin fiyatına Bonus, World ve Maximum kartlar için 6 taksit imkanı var.

Daha birçok ürünün yer aldığı 21 Aralık ŞOK Aktüel katalog ürünleri yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Şönil saçaklı yolluk 39.90 TL, polar eşofman takımı 32.50 TL, çocuk polar eşofman takımı 19.90 TL, kar boyu 34.50 TL, trendy kol saati 14.90 TL, ev terliği 16.90 TL, termal çorap 6.50 TL, patikli çorap 4.50 TL, Kütahya porselen 12 parça dekorlu kare yemek takımı 65.00 TL, Chef’s tava 26.90 TL, Chef’s kare tava 34.90 TL, Chef’s granit efektli pankek tavası 27.90 TL’ye satılıyor.

Söz konusu BİM Aktüel ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Özelliklerini, fiyatlarını, taksit imkanlarını verdiğimiz ürünlerin tamamının fiyatlarını dış satıcılarla kıyasladık ve en uygun fiyatların BİM’de olduğunu gördük. Bu yüzden yazının başında da bahsettiğimiz gibi kesinlikle ihtiyacınız olan ürünleri BİM’den almanız, bütçenizi korumanız açısından yapacağınız en büyük hareketlerden birisi. 2.olarak ise bu ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı geliyor. Yani sınırlı sayıda satılıyor. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız stoklar tükenmeden almanıza yol açacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com