BİM Aktüel 18 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Bim Aktüel 8 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 OY, ortalama: 4,33 dışında 5)
Loading...

BİM Aktüel 18 Ocak 2019 kataloğu yayınlandı. Tablet, yazıcı, uydu alıcı, Bluetooth kulaklık gibi çok sayıda elektronik ürüne yer verilen 18 Ocak BİM Aktüel kataloğunda tava çeşitleri, kek kalıbı çeşitleri gibi ürünler de bulunuyor. Uygun fiyata satılan kalite olarak yüksek kaliteye sahip söz konusu ürünler 18 Ocak tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerde satışa çıkarılıyor.

Reeder M7S Tablet

Reeder; fiyat – performans ürünleri arasında sık sık gösterilen ürünlerden birisi olarak öne çıkıyor. 7 inç ekran boyutu bulunan tabletle birlikte çok yüksek performans gerektiren işlemler yapma ihtimaliniz bulunmuyor. Daha çok orta seviye uygulamalar ve oyunlar için tercih ediliyor. Fiyatına bakılarak bunun gayet normal olduğunu söyleyebiliriz. Üründe 1.2 GHz işlemci yer alıyor. Bunun yanı sıra 8 GB’lık dahili depolama alanı ve 1 GB RAM yer alıyor. Ürünün depolama alanının 8 GB olması can sıkıcı bir durum. Çünkü bu söz konusu alanın da belirli bölümü sistem dosyaları için ayrılıyor. Geriye 4-5 GB’lık kullanım alanı kalıyor. Ürün bataryası sunulan özelliklere göre yetersiz. 2000 mAh kapasitesi bulunuyor. Buda sürekli kullanımda günde 5-6 kez şarj etme, normal kullanımda ise 1-2 kez şarj etmeye sebebiyet verecektir. Üründe 2 adet de kamera bulunuyor. Ön kamerası 0.3 MP, arka kamerası ise 2 MP olarak dikkat çekiyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki söz konusu Reeder M7S tablet 299.00 TL karşılığında satılıyor. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz.

Wi – Fi Yazıcı HP Deskjet 2620 All-In-One

HP tarafından üretilen ve Türkiye’de en çok kullanılan yazıcılardan biri olan Deskjet 2620 All-In-One, fonksiyonel bir tarayıcı olmasıyla çok fazla talep topluyor. Ürünü hem yazıcı, hem tarayıcı hem de fotokopi makinesi olarak kullanabiliyorsunuz. 3 farklı sistemin tek bir üründe birleştirilmesi ve bu ürünün de çok uygun fiyatla satılması talepleri doğal olarak artırıyor. Wi – Fi aracılığıyla yazıcıya kablosuz olarak bağlanabilir ve çıktılarınızı direkt Wi – Fi üzerinden gönderebilirsiniz. 175.00 TL fiyatla satılan söz konusu yazıcı 2 yıl boyunca garanti kapsamında geliyor. Eğer dilerseniz peşin fiyatına 6 taksit imkanından da faydalanabiliyorsunuz.

Hometech HD Uydu Alıcı

Eğer televizyonunuzda dahili uydu alıcısı yoksa ve ek bir uydu alıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bu durumda Hometech tarafından üretilen HD uydu alıcısını satın alabilirsiniz. Toplamda 5000 adet TV kanalı ve radyo programının yer aldığı uydu alıcısı çözünürlük bakımından sizi kesinlikle memnun edecek türden bir ürün oluyor. Time Shift özeliği, harici depolama cihazıyla birlikte USB üzerine kayıt yazabilme gibi özellikleri bulunan bu ürün HDMI kablosu hediyesiyle birlikte 99.00 TL karşılığında 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Freesound Bluetooth Kulaklık

Freesound markalı Bluetooth kulaklık fiyatının uygun olması sebebiyle 18 Ocak BİM Aktüel kataloğunda en çok merak edilen ürünlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Müzik dinleyebildiğiniz ve yine arama kontrolü yapabildiğiniz söz konusu Bluetooth kulaklık, 10 metreye kadar kablosuz bir şekilde çekim yapabiliyor. Yani bir odada telefonunuz, diğer odada siz olsanız dahi müzik dinleyebiliyorsunuz. Ergonomik bir şekilde tasarlanan söz konusu Bluetooth kulaklık kulak üstü askısıyla koşarken, zıplarken, herhangi bir aktivite yaparken kulağınızdan düşmüyor. 29.90 TL’ye satılan bu ürün 2  yıl garantisiyle birlikte 18 Ocak BİM Aktüel kataloğunda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Trust Oyuncu Mouse

Oyuncular dikkat. 18 Ocak BİM Aktüel kataloğunda sizler için özel üretilmiş bir Mouse bulunuyor. Aydınlatmalı bu ürün, 4 farklı renkte aydınlatma sağlayabiliyor ve bu renkleri siz atayabiliyorsunuz. Hız seçme düğmesiyle birlikte 800’den 2400 dpi’ye kadar o anki ihtiyacınıza göre mouse hızını ayarlayabiliyorsunuz. 6 farklı duyarlı düğmesi bulunan Oyuncu mouse’nun sağ el ve sol ile kullanıma uygun ergonomik tasarımı bulunmaktadır. Örgü kablolu ürünün kablo kopması gibi problemlerle karşılaşması ise imkansız gibi bir şey. 39.90 TL fiyatla satılıyor ve 2 yıl garantisi bulunuyor.

Keysmart Çamaşır Makinesi

Daha önce çoğu kez BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Keysmart markalı Çamaşır makinesi 8 KG kapasitesi A+++ enerji sınıfıyla birlikte geliyor. 1000 devirde çalışabilen bu ürün sunduğu 15 farklı programla yıkadığınız her şeyi en iyi şekilde temizlemenize olanak tanıyor. Ürün zaman geciktirme özelliğine sahip şekilde geliyor. A+ enerji sınıfına sahip olan farklı çamaşır makinelerine kıyasla %22 oranında enerji tasarrufu imkanı tanıyor. Yerli üretimle üretilen bu ürün 2 yıl boyunca Arçelik garantisi altında 1.099 TL karşılığında satılıyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com