Bim Aktüel 23 Şubat Cuma Günü Neler Gelecek?

Editör: Bim Aktüel 10 Şubat 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bim marketleri haftaya dolu dolu girmeye devam ediyor.  Müşterileri için hazırlamış olduğu ve içerisinde birçok ürün grubunun yer aldığı Bim 23 Şubat kataloğu yayınlandı. Türkiye’nin hangi il ve ilçesi olursa olsu yapmış olduğu kampanyalar ve indirimli ürünler sayesinde herkesin ilgi odağı oluyor. Hesaplı alışverişin adresi olan Bim yine bu katalogda onlarca indirimli ürünü satışa çıkarıyor. Peki nedir bu indirimli ürünler gelin hep beraber göz atalım.

İnox Set Üstü Ocak
23 Şubat için yayınlanmış olan kataloğun en başında inox set üstü ocak yer alıyor. 4 Gözlü ve Gazlı olarak çalışan bu ürünün özelliği ise çakmaklı olması. Ocağın üzerinde bulunan çakmak sayesinde ocak yakmak daha pretik bir hale geliyor. Ürünün bir diğer özelliği dahili gaz kesme emniyeti bulunması. Eğer ocağınız alev almaz ise gaz otomatik olarak kesiliyor ve emniyet sağlanmış oluyor. Ocağı incelediğimizde doğalgaz uyumlu olduğunu görüyoruz bu sayede ister doğalgazlı ister ise tüplü olarak kullanabiliyorsunuz. Bim Aktüel 23 şubat tarihinde gelecek olan bu ürünün satış fiyatı ise 199,90TL.

Aspiratör
Eğer mutfağınızda aspiratör ihtiyacınız var ise Bim’de satışa çıkarılacak olan aspiratörü görmeden karar vermemenizi öneriyorum. Katalogda ürünün markasını göremesekte piyasa fiyatının altında satıldığı kesin. Ürünü incelediğimiz zaman çift motorlu olduğunu görüyoruz buda daha kuvvetli emiş gücü sağlıyor. Bim’de satışa çıkarılacak aspiratör üzerinde 2 tane filtre ve 2 tane lamba bulunuyor. Ürün üzerinde 2×95 watt motor bulunuyor. Bu ürünün katalog fiyatı ise sadece 89.90TL

Chef’s Çift Taraflı Balık Börek Tavası
Mutfakta yeni trend haline gelen çift taraflı tava piyasa fiyatından çok daha düşük fiyatlara Bim Aktüel 23 Şubat kataloğunda yer alıyor. Sizde mutfağınıza bir güzellik katmak ve balık,Börek gibi yemekleri çevirme derdi olmadan daha pratik bir şekilde pişirmek istiyorsanız bu ürünü inceleyebilirsiniz. Ürünün iç kısmı granik kaplama olduğu Bim Aktüel kataloğunda belirtilmiş. Bu ürün ise 34,90TL’ye katalogdaki yerini almış.

Granit Efektli Turta Kek Kalıbı 
Artık keklerinize şekil vermek daha kolay hale gelecek. Yok yapıştık yok kekim kabarmadı derdi yok. Bu kalıbın iç yüzeyi granit ile kaplanmış. Bu sayede daha güzel kekler yapabileceksiniz ve kolaylıkla servis edebileceksiniz. Turta kek kalıbının katalog fiyatı ise 12,90TL.

Fantom Su Filtreli Elektrikli Süpürge
Eğer evinizde elektrikli süpürge ihtiyacınız var ise sizlere tavsiyem biraz daha bekleyin. Bim Aktüel 23 şubat tarihinde gelecek olan elektrikli süpürgeyi incelemeden karar vermeyin.  Satışa çıkarılan fantom elektrikli süpürge su fitresine sahip olduğundan dolayı en ufak partikülleri bile suyun içine gömüyor. Ayrıca üründe toz filtreside bulunuyor. Ürünün su fitresi kapasitesi 9 Litre olarak belirtilmiş bunun yanı sıra toz filtresi 4 litre olarak belirlenmiş. Ürünün max çalışma gücü 2200W buda bize güçlü bir emiş sağlıyor. Ürün üzerinde 2 kademe bulunuyor. 2 yıl garantili olarak satılan bu ürünün katalog fiyatı ise 139,90TL

Trust Kablosuz Mause
Bim 23 şubat tarihinde gelecek ürünler arasında Trust Kablosuz mause’da yerini almış. Kablosuz ve pilli olarak kullanılabilien bu ürün ise 14,90TL’ye müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Eğer kablosuz mause almak istiyorsanız ürünü mutlaka inceleyin.

Handy Tommy Tamir Seti (OYUNCAK)
Çocuğunuza güzel bir oyuncak almak istiyorsanız bu tam size göre. Özellikle erkek çocukların ilgisini çeken ürünü incelediğimizde öncelerde gelen mutfak setinin tasarımına benzer bir tasarımda olduğunu görüyoruz. Erkek çocukların çok hoşuna gidecek ve zekasının gelişmed1sinde faydalı olabilecek bu oyuncak 23 şubat tarihinde satışa sunulacak Bim oyuncak setinin fiyatı ise 22.90 TL olarak belirlenmiş. 

Market Arabası (OYUNCAK)
Çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri olan market arabası 19,90TL’lik fiyatı ile satışa çıkarılıyor. Hiçbir çocuğun elinden düşürmediği özellikle oyuncaklarını odadan odaya taşırken kullandığı bu ürünü mutlaka görmelisiniz. Sizi bilmem ama benim kızlarım bu oyuncak ile büyüdü diyebilirim 🙂 özellikle bebeklerini bu araba ile gezdiriyorlar ve oyuncaklarını bu araba ile nakil ediyorlar 🙂

Diğer bütün indirimli ürünler altt bulunan kataloglarda yer almaktadır. Resimlerin daha neti çıktığı an güncellenecektir. Aktüel Semti olarak herkese iyi alışverişler diliyorum. Ürünler ile alakalı sorularınızı yorumlar kısmından biz Aktüel Semti editörlerine iletebilirsiniz.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com