BİM Aktüel 16 Kasım 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 13 Kasım 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (15 OY, ortalama: 3,27 dışında 5)
Loading...

16 Kasım BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Çoğu ürünü peşin fiyatına 6 taksitle alabileceğiniz ve 1 kuruş dahi vade farkı ödemeyeceğiniz BİM aktüel kataloğunda teknolojik ürünlerden tekstil ürünlerine kadar çok fazla çeşit bulunuyor. Aktüel Semti sizler için bası ürünleri inceledi. Tüm çeşitler uygun kampanyalarla birlikte cebinizden çok az tutarlar çıkarak alınabiliyor. Uygun fiyatlı alışveriş yapmak istiyorsanız 16 Kasım 2018 BİM Aktüel kataloğunu iyi incelemelisiniz. Aktüel semti olarak sizlere katalogları en hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. İşte Gelecek Olan Ürünler:

Baston Bebek Arabası

Eğer bebek bekliyorsanız hiç üzülmeyin dert etmeyin çünkü Bim 16 Kasım aktüel kataloğunda Baston Bebek Arabası yer alıyor. Baston Bebek arasının ne olduğunu merak ediyorsanız size şu şekilde anlatalım; Bu bebek arabası hem yandan hemde dikey olarak katlana bildiğinden dolayı çok az yer kaplamaktadır ve kapandığında baston şeklinde ince bir yapıya benzediğinden dolayı Baston Bebek Arabası denmektedir. Ürünün özelliklerine baktığımızda ise 15 KG Taşıma kapasitesi, tam kapanabilen rüzgarlıklı tente, ayarlanabilir sırt ayarı ve fren sisteminin olduğunu görüyoruz. Bu ürünün katalog fiyatı ise sadece 149.90 TL olarak belirlendi ve kredi kartlarına peşin fiyatına 6 ay taksit imkanı sunuluyor.

Nordica Bebek Telsizi

Bim 16 Kasım aktüel kataloğunun ilk sayfasında bebek ürünlerine yer verildi. Bir diğer bebek ürünü ise Bebek Telsizi , bu üründe bizim dikkatimizi çeken özellik Ninni çalabilme ve çağrı fonksiyonun olması. Ayrıca ürün kapsama alanı dışına çıktığında sizi uyarıyor ve iletişimde kalmanızı sağlıyor. Eğer sizde bebek telsizine sahip olmak istiyorsanız sadece 149 TL ödeyerek bebeğinizin yanı başına koyabilir bu şekilde rahatlıkla diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi

Biraz önce de söylediğimiz gibi Bim 16 Kasım aktüel kataloğunda özellikle bebek ürünleri bulunuyor. Bir sonraki ürün Pratik Bebek Mama Sandalyesi , 40 KG ağırlığa kadar taşıma kapasitesi olan bu ürünün üç noktalı emniyet kemeri bulunuyor. 6-36 AY arasındaki bebeklerinize yemek yedirebileceğiniz bu Pratik Bebek Mama Sandalyesi’ne 59.90 TL ödeyerek çok ucuza sahip olabilirsiniz.

Yoğurt Makinesi

16 Kasım bim aktüel kataloğunu incelemeye devam ettiğimizde , katalogda uzun bir süredir yer almayan Yoğurt Makinesi’nin geldiğini görüyoruz. Yoğurdu kendim yaparım kimsenin eli değmesin diyorsanız bu ürün tam size hitap ediyor. 8 adet cam yoğurt kabı olan bu ürünün 20-25 derece aralığında ayarlanabilme özelliği bulunuyor. Ayrıca Yoğurt Makinesini 48 Saate kadar ayarlayabiliyorsunuz. Eğer sizde evimde yoğurt yaparım satın almam diyenlerdenseniz bu ürünü 99.90 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz kredi kartınıza peşin fiyatına 6 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz.

Mini Ayak Sobası

Malum kış geliyor ve havalar iyiden iyiye soğuyor işte tam burada Bim 16 Kasım Aktüel Kataloğu giriyor çünkü katalogda 1500 watt ısıtma gücüne sahip mini ayak sobası yer alıyor. Fakat şunu belirtelim bu ısıtıcı büyük odanızı ısıtmaya yeterli olmaz. Eğer sadece ayaklarım ısınsın veya odam küçük diyorsanız 39.90 TL ödeyerek Luxell markalı bu elektrikli ısıtıcıya sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu ürün 2 Yıl firma garantisi ile satılıyor.

Her biri birbirinden uygun ve kaliteli bir şekilde gözler önüne çıkan BİM Aktüel ürünlerinin 16 Kasım 2018 tarihinde gelecek olanları bu şekilde. Tüm BİM mağazalarında bulabileceğiniz 16 Kasım BİM Aktüel ürünleri için hızlı davranmalı sabah erken saatlerde BİM mağazalarına giderek ihtiyacınız olan ürünü almalısınız. Aksi takdirde ürün tükenebilir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com