Bim Aktüel 14 Haziran 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Bim Aktüel 12 Haziran 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 OY, ortalama: 2,89 dışında 5)
Loading...

Bim Aktüel 14 Haziran 2019 kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi elektronikten, kişisel bakım ürünlerine, ev tekstilinden, giyime kadar onlarca farklı ürün bulunan katalogda fiyatlar oldukça dipte. Belirtilen fiyatlar güncel olarak piyasanın en düşük fiyatları olması sebebiyle, aynı ürünleri bir kez daha farklı satıcıda bulma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bu sebepten dolayı oldukça aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

Casio Erkek Kol Saati

Bim Aktüel 14 Haziran 2019 kataloğunun ilk ürünü CASIO markalı erkek kol saati olarak dikkat çekiyor. Çok hoş tasarımı bulunan ve oldukça kaliteli yapıda imal edilen söz konusu kol saati 54 metre su geçirmeme özelliğine sahip olarak tasarlanmış olup, tamamen çelik kordona sahiptir. 2 yıl pil ömrü bulunan söz konusu saatte aynı zamanda takvim özelliği de bulunmaktadır. 219.00 TL’lik oldukça uygun fiyata sahip olan bu saati peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanarak da satın alabilirsiniz.

Kameralı Drone Corby

Bim Aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılan Kameralı drone, 14 Haziran tarihli Bim aktüel kataloğunda da müşterilere ulaştırılıyor. Fiyatına göre sunulan özellikleri oldukça yüksek olan bu drone, 125 gram ağırlık, 160 gr uçuş ağırlığına sahiptir. 20 metreye kadar telefonla kontrol, 70 metreye kadar da kumandayla kontrol edilebilen drone, hareketsiz kalabilme özelliğine, havada asılı durabilme özelliğine, otomatik iniş ve kalkış özelliğine sahip şekilde gelmektedir.

Smart Saat

Bim Aktüel 14 Haziran 2019 kataloğundaki bir diğer ürün ise smart saat oluyor. Onlarca farklı özellikle birlikte gelen bu ürün birçok akıllı telefonla eşleştirilerek kullanılabiliyor. Yalnızca 99.00 TL’lik fiyatı bulunan söz konusu ürünü yine peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz

Bim Aktüel 14 Haziran 2019 kataloğu ürünleri sadece bunlarla sınırlı değil. Bu ürünlerin haricinde onlarca farklı ürün satışa çıkarılıyor. Stoklarla sınırlı gelen söz konusu ürünleri satın almak için aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde stoklar tükendiğinde bu fiyatlara farklı bir satıcıda ürün bulmanız oldukça zordur.

Bim Aktüel 14 Haziran 2019 kataloğu ürünlerinin tamamını görüntülemek için yazımızın içerisinde yer alan katalog galerisine göz atabilirsiniz. Hem görsel açıdan, hem de özellik açısından tüm ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7İleri

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com