Bim Aktüel 14 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti Bim Aktüel 1 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 OY, ortalama: 4,25 dışında 5)
Loading...

14 Aralık BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Aralık ayının 2. BİM Aktüel kataloğu olan bu söz konusu fırsat ürünleri listesinde ev gereçleri ve elektronik ürünler her BİM Aktüel kataloğunda olduğu gibi ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli 14 Aralık BİM Aktüel kataloğu ürünlerinden birkaç tanesi 2 yıl boyunca garantili ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte satılıyor. Piyasaya kıyasla çok daha uygun fiyatla ürün bulabileceğiniz 14 Aralık BİM Aktüel kataloğu ayrıntıları şu şekilde:

Elektronik Ürünler

14 Aralık BİM Aktüel kataloğu elektronik ürünler listesinde Simfer markalı fırın, Tefal markalı çay makinesi ve Fakir markalı Blender seti yer alıyor. 3 üründe piyasaya kıyasla daha düşük fiyata 2 yıl garantili ve peşin fiyatına 6 taksitli bir şekilde alınabiliyor.

Simfer Turbo Fırın 40 Litre Inox

14 Aralık BİM Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü olarak ön plana çıkan 6 fonksiyonlu Simfer turbo fırın 40 litrelik hacmiyle, 90 dakika programlanabilmekte olan mekanik saatiyle birlikte kek, börek yapmayı seven hanımlar ve beyler için muhteşem bir ürün olarak öne çıkıyor. Fırın içi aydınlatma sisteminin de kusursuz bir şekilde döşendiği Simfer 40 litre turbo fırında termostatlı ısı kontrol sistemi de bulunuyor. Yanında 1 adet yuvarlak tepsi, 1 adet standart kare tepsi, 1 adet de tel ızgara bulunan bu fırın 189.00 TL’ye peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor.

Tefal My Tea Çay Makinesi

Tefal markalı My Tea modelindeki siyah renkli çay makinesi ilginç ve sıradışı görünümüyle birlikte katalogda direkt olarak ben varım diyor. Fakat özellikleri genel olarak görüntüsü kadar iyi değil. Genel olarak çay makineleri 1800 Watt – 2200 Watt aralığındayken bu ürün 1500 Watt güce sahip. Aynı zamanda üründe enerji tasarrufu sağlayan sıcak tutma özelliği var. Yani sürekli soğuyan suyu kaynatmak durumunda kalmıyorsunuz. 0.9 litre kapasiteli çay makinesi 2 yıl boyunca garantili olarak 159.00 TL’ye satılıyor. Yine peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanabiliyorsunuz.

Fakir Blender Set

BİM Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz ve her geldiğinde direkt olarak stoklarda tükenen Fakir markalı blender set 700 Watt güce sahip bir şekilde üretilmiş. Blender ve mikser tamamıyla paslanmaz çelikten üretilmiş olup; renk atma, yıpranma gibi durumlar asla meydana gelmeyecektir. Soğan, havuz, çiğ et, fıstık v.b. ürünleri parçalamak istiyorsanız bu ürün tam ihtiyaçlarınıza göre diyebiliriz. 2 yıl garantili Blender set 115.00 TL fiyatla satılıyor. Yine bu üründe de peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Mutfak Gereçleri

14 Aralık BİM Aktüel kataloğu elektronik ürünler bu şekildeydi. Aynı zamanda bir de mutfak gereçleri bulunuyor. Tencere seti, çay seti, bardaklar v.s. Gelin bakalım 14 Aralık BİM Aktüel kataloğunda hangi mutfak ürünleri varmış?

Hascevher Cemre Tencere Seti (8 Parça)

BİM Aktüel kataloğunun ilk sırasında bulunan Hascevher markalı Cemre modelindeki 8 parçalı tencere seti uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 18 cm, 20 cm, 24 cm tencerelerden oluşan setin aynı zamanda içerisinde 26 cm karnıyarık tenceresi de yer almaktadır. Farklı ölçülerdeki tencere seti hem tencereleri eskiyenler hem de yeni evlenecek olanlar için ideal. Eğer yaza doğru bir evlilik planı yapıyorsanız bu mevsimlerde çeyizlik dizmeniz çok daha uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlayacaktır. 219.00 TL fiyatla satılan tencere seti peşin fiyatına 6 taksit karşılığında satın alınabiliyor.

LAV Züccaciye

LAV’a ait 4 farklı züccaciye ürünü 14 Aralık BİM Aktüel kataloğu mutfak gereçleri kategorisinde ön plana çıkıyor. Bu hususta 12 parça çay seti 22.90 TL, 3’lü meşrubat bardağı 7.95 TL, büyük cam kase 7.95 TL, 6’lı cam kase 8.95 TL karşılığında satılıyor. Züccaciye konusunda iddialı markalardan olan LAV’ın bu uygun fiyatlı – yüksek kaliteli ürünleri 14 Aralık’tan itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacak.

Paşabahçe Bardaklar

Paşabahçe üretimli 2 farklı ürün 14 Aralık BİM Aktüel kataloğunda karşımıza çıkıyor. Yine LAV gibi kalitesi yüksek olan züccaciye ürünleri üreten Paşabahçe’nin bu ürünleri gayet uygun fiyata satılıyor. 6’lı Linka meşrubat bardağı 17.50 TL, 6’lı Linka Su bardağı ise 15.90 TL karşılığında alınabiliyor.

Ev Gereçleri

14 Aralık BİM Aktüel kataloğunda yine ev gereçleri de çok fazla. Bu hususta hem elektronik hem de mobilya anlamında birçok ev gereci bulunuyor. Yine piyasaya göre uygun fiyata satılan ev gereçlerine ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge

Arnica markalı Cyclone teknolojisiyle üretilen elektrikli süpürge görünüş itibarıyla direkt olarak 1-0 zaten öne geçiyor. Ürünün yanında dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası gibi ekler de gönderiliyor. Yüksek performanslı ve üzerinde yoğun çabalarla üretilmiş olan yeni süpürme ucu bulunan Arnica elektrikli süpürge patentli teleskobik emiş borusunu da yine ürün bünyesinde barındırıyor. Yıkanabilir AFK filtresi bulunan ürünün 2.5 Litrelik toz kapasitesi bulunmakta. 2 yıl boyunca garantili Arnica Cyclone elektrikli süpürge 379.00 TL’ye satılıyor.

Modern Kitaplık

14 Aralık BİM Aktüel kataloğu ev gereçleri kategorisinde bir de kitaplık yer alıyor. 4 raflı bir şekilde üretilmiş söz konusu modern kitaplık gayet modern bir şekilde tasarlanmış olup evlerinize çok güzel hava katacaktır. Hem kitap hem de süs eşyası yerleştirebilecek olduğunuz kitaplığın Farfone çerçevesi bulunuyor. CE sertifikalı suntalamdan imal edilmiş söz konusu modern kitaplık peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla 199.00 TL’ye satılıyor.

Bez Gardrop

14 Aralık BİM Aktüel kataloğunda ayrıca birde bez gardrop yer alıyor. Kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle birlikte gelen bez gardroplar genellikle bekar evleri ve dolap yetişmeyen giyinme odaları için ideal. Kaliteli kumaştan üretilmiş bez gardropların iç hacmi çok sayıda elbise alacak kadar fazladır. Öyle ki 2 kapaklı standart gardroplara kıyasla çok daha fazla eşya alabilmektedir. Kolay kurulan ve yine kolay sökülebilen bez gardrop 59.90 TL’ye satılıyor.

Giyim / Ayakkabı

14 Aralık BİM Aktüel kataloğunun bir diğer ayağı ise giyim ve ayakkabı oluyor. Bu hususta 1 adet erkek ayakkabısı ardından ise 5 farklı giyim ürünü ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı mevsimlik ürünler şu şekilde sıralanıyor:

%100 hakik deriden imal edilmiş 40-44 numara aralığındaki kauçuk tabanlı erkek deri bot 54.90 TL,  M – L – X L – XXL beden seçenekleriyle birlikte gelen rüzgar ve su geçirmeyen nefes alıcı özelliği bünyesinde bulunan Softshell mont 79.90 TL, Fermuarlı polar 32.90 TL, kadın kadife eşofman altı 19.90 TL, çocuk eşofman takımı 22.50 TL, fermuarlı polar 32.90 TL karşılığında satılıyor.

14 Aralık BİM Aktüel ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünlere sahip olmak için belirtilen tarihten itibaren tüm BİM marketlere uğrayabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı geliyor buna dikkat edin.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Leyla :

    Aralık 5, 2018-2:54 am

    Mutfak için fanyasa bonte edilen boru askılık gelsin lütfen

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com