Bim Aktüel 11 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Mahmut Yılmaz Bim Aktüel 25 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 OY, ortalama: 3,40 dışında 5)
Loading...

2019 yılının 2. BİM aktüel kataloğuyla birlikte müşterilerine merhaba diyen BİM yine her zamanki gibi birçok kaliteli ürün getiriyor. Uygun fiyata sattığı söz konusu bu ürünlerle birlikte müşterilerini sevindirmeyi başaran BİM, ütüden yatağa, kurutmalıktan ütü masasına, ankastre setinden ısıtıcıya kadar onlarca farklı ürün altına imza atıyor.  11 Ocak itibarıyla BİM marketlerde satışa çıkacak olan 11 Ocak BİM Aktüel ürünleri stoklarla sınırlı geliyor. Yani satılınca tekrardan stoklar yenilenmiyor. Bu yüzden almak için acele edin ve sizden önce birinin alma riskine karşı belirtilen tarihte erken saatlerde BİM marketlere gidin. Uygun fiyatlı – yüksek kaliteli söz konusu 11 Ocak BİM Aktüel ürünlerini, belirtilen tarih itibarıyla tüm BİM marketlerde bulabilirsiniz.

Tefal Buharlı Ütü

11 Ocak BİM Aktüel kataloğunda kadınların ilgisini çekecek çok sayıda ürün bulunuyor. Ütü, ütü masası ve kurutmalık gibi ürünler çok düşük fiyatlarla birlikte geliyor. Söz konusu Tefal Buharlı ütü Fv1538 modeliyle geliyor. 100 g / dak şok buhar özelliği bulunan söz konusu ürün su damlatmıyor. Kesinlikle tek damla su göremeyeceğiniz bu ütüde Easy giding taban bulunuyor ve bu sayede ütülerinizi tam istediğiniz kıvamda yapabiliyorsunuz. 2100 Watt gücü bulunuyor. 2 yıl boyunca garantili Tefal Buharlı ütü 139.00 TL karşılığında satılıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksitli ödeme yöntemini tercih ederek de taksitli alabilirsiniz.

Ütü Masası

Bir diğer 11 Ocak BİM Aktüel katalog ürünü ütü masası oluyor. Klasik ütü masası tasarımıyla birlikte gelen ürün X ayaklara sahip. 10 mm sünger kalınlığı bulunan ütü masasında herhangi bir ek yok. Her şey standartlar ölçüsünde tasarlanmış. 85.00 TL’ye satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Kurutmalık

Kurutmalık ise yine ütü masası gibi klasik bir şekilde üretilmişdir. 54.90 TL fiyatı bulunuyor ve rengi siyah. Özellikle kış günlerinde evde kıyafet kurutanlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir ürün.

Katlanır Yatak

11 Ocak BİM Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Katlanır yatak oluyor. Rahatlık olarak muhteşem diyeceğimiz kadar rahat olan şahsi olarak benimde kullandığım bu söz konusu ürün 190×90 cm ölçülerle birlikte geliyor. Hem puf, hem koltuk hem de yatak olarak kullanılabilen bu çok amaçlı ürün katlanabilir pratik bir şekilde tasarlanmış olup yaylı yapısıyla çok güzel hissiyat sağlamaktadır. Oturma odaları, salonlarda puf gibi, yatak odalarında tek kişilik yatak olarak kullanılabilir. Özellikle dar alana sahip evlerde akşam yatak sabah puf olarak tercih edilebilecek bir ürün diyebiliriz. 175.00 TL fiyatı bulunuyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Kumtel 3’lü Ankastre Set

11 Ocak BİM Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü 3’lü ankastre set oluyor. Ankastre fırın, Ankastre ocak ve davlumbazdan oluşan set uygun fiyatla birlikte satılıyor ve ücretsiz kurulum hizmetiyle birlikte geliyor.

Ankastre Fırın

Ankastre fırın 57 litrelik geniş iç hacme sahip şekilde geliyor. A enerji sınıfına sahip söz konusu fırın ayarlanabilir termostatla dikkat çekiyor. 3 programlı söz konusu ürün 2 farklı emaye paslanmaz tepsiye sahip. Aynı zamanda içeriğinde 1 tanede kolay temizlenme özelliği bulunan ızgara yer alıyor. Ön kapağı sökülebilen ürün bu sayede çok rahat bir şekilde cam bakımından da temizleniyor. 2000 W gücü bulunuyor.

Ankastre Ocak

4 gözü bulunan bu ocak gaz emniyet sistemiyle birlikte olası riskleri direkt olarak yok ediyor. Siyah paslanmaz emaye gövdeden oluşturulan ocak kendinden çakmaklı olarak satılıyor. Doğalgaz ayarlı olarak gelen ocak LPG’ye dönüştürülebilmekte. Bunun için ek bir ücret alınmamaktadır.

Davlumbaz

Setin diğer ürünü olan davlumbaz ise piramit şeklinde üretilmiş durumda. Sökülüp takılabilen 2 farklı alüminyum filtresi, ön aydınlatma lambası, 450 metreküp çekiş kapasitesi bulunuyor. 2 adet 30 cm ölçüye sahip ayarlanabilir bacası ve yine 5 butonla manuel olarak kontrol edebilirlik özellikleri bulunan ürünün 160W güçle birlikte geliyor.

Söz konusu 3’lü ankastre set 799.00 TL’ye satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksitle de ürünü satın alabiliyorsunuz.

Kumtel Çift Taraflı Elektrikli Isıtııcı

11 Ocak BİM Aktüel kataloğunda dış içinde ürün bulunuyor. Bu ürün 1800 watt gücündeki KUMTEL üretimli çift taraflı elektrikli ısıtıcı olarak ön plana çıkıyor. Çift taraflı ısıtma özelliği bulunan ürün 3 farklı quartz tüple birlikte geliyor. Devrilme durumlarında emniyeti bulunan söz konusu ürün 2 yıl garantili olarak satılıyor. 75.00 TL fiyatı bulunan bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com