Bim 9 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu – Sevgililer günü İndirimleri

Editör: vahap ayzet Bim Aktüel 4 Şubat 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

İndirimden bahsedildiği zaman ilk akla gelen market şüphesiz Bim’dir. Her hafta getirmiş olduğu kampanyalı ürünler sayesinde müşterilerine ucuz ürün alma heyecanı yaşatan bim yine bu hafta birbirinden ucuz ürünleri getirmeye devam ediyor.

Casio Kol Saati (Erkek/Bayan)

Bim 9 Şubat Cuma günü gelecek ürünler arasında en dikkat çeken ürünlerden ilki Casio Kol saati , Bu saat piyasa değerinden çok daha düşük bir fiyata alıcılarını bekliyor. Erkek Casio Kol Saati 119,90TL , Bayan Casio Kol saati ise 79,90TL ye 9 Şubat’ta Bim’e geliyor. Sevgililer Gününün yaklaştığı bu günlerde sizde sevgilinize ve eşinize bu kola saatlerinden alarak onu sevindirebilirsiniz. 

 Blue Hause Fön Makinesi

Bu haftanın parlayan ürünlerinden bir diğeri ise Blue Hause Fön Makinesi . Bu fön makinesi profesyonel bir makine olmakla birlikte Blue Hause garantisi altında satılmaktadır. Blue Hasu Fön Makinesi fiyatı ise sadece 89.90TL. Ürün Özellikleri : 2400Watt,2 Kademeli Isıtma,Çıkarılabilir fön filtresi.

100% Deri Ayakkabılar

Bim artık standart haline getirmiş olduğu ürünüde getirmeyi ihmal etmiyor. 100% deriden yapılmış  ve 100% termo taban olan ayakkabılar yine 9 şubat bim aktüel kataloğunda müşterilerine sunuluyor. Erkek Ayakkabı Fiyatı 39.90TL’ye alıcılarını bekliyor. Bayan Ayakkabı fiyatı ise 34.90TL.

Aynalı Takı Dolabı

Aynalı takı dolabı almak isteyenlerin yine bim yüzünü güldürüyor. Eğer holünüzde ayna yoksa ve yeriniz dar ise bu dolap çok işinizi görecek. Aklınızda aynalı takı dolabı almak varsa mutlaka 9 şubatı bekleyin ve daha uygun fiyata takı dolabı sahibi olun. Bu ürün 1. Sınıf suntadan imal edilmiştir.

Çift Kişilik Soley Nevresim Takımı

Bim’e gelecek bir diğer ürün ise Çift Kişilik Soley Nevresim Takımı. Pamuktan imal edilen bu nevresim takımının ölçüleri 200x220cm. Nevresim takımının içerisinde 2 adet yastık kılıfı mevcut bu yastık kılıflarının ölçüsü ise 50x70cm. Bu ürünün katalog fiyatı ise sadece 79.90TL.

Premier Saç Düzleştirici

Eğer saç düzleştirici alma niyetiniz var ise 9 şubat’ta Bim’e saç düzleştiricisi de geliyor. Premier markalı saç düzleştiricisi 19.90TL’ye alıcıları ile buluşuyor. Ürünün özelliklerinden bahsedecek olursak bu ürün seramik kaplama plakalar ile donatılmış. Hızlı ısıtma sistemi sayesinde çok fazla beklemenize gerek kalmadan hemen ısınıyor. Sabit yüzeyde mekanik ısı kontrolü bulunuyor.

Bim yine yaptı yapacağını ve bu güzel ürünleri 9 şubat tarihinde müşterilerine sunuyor. Sizde bu ürünlerden almak istiyorsanız 9 şubat sabahı Bim’in önünde beklemelisiniz zira ürünler sınırlı sayıda geldiği için erken saatlerde tükenebiliyor. İyi Alışverişler. 

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com