Bim 7 Kasım 2017 Aktüel İndirim Kataloğu

Editör: Bim Aktüel 21 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Her hafta Salı günü Bim’in aktüel ürünler indirim kataloğunun yayınlandığı gün. Bu kadar farklı ürünü indirime koymuşken bizlere de bunların tadını çıkarmak kalıyor. Bim marketlerinde bu hafta özellikle baklyat ürünlerinde çok güzel indirimler var. Bağışıklık sistemimize çok iyi gelen bakliyatları alışveriş lisemize mutlaka eklemeliyiz. Bu alışveriş Bim marketlerinden olunca bakliyatlar daha da uygun fiyatlara oluyor. Bizlerde bu indirimleri en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Her reyonda farklı indirimler yapan Bim marketleri 7 Kasım Salı günü için çok güzel indirimler yaparak özellikle günlük kullanım için değil kiler alışverişleriniz için büyük bir şans olarak görüyorum. Kilerinize depolayacağınız kuru bakliyatları yıl boyunca hatta kış boyunca tüketebilirsiniz. Aile ekonominize katkınız için bu tip indirimleri takip ederseniz hem bütçeniz yorulmaz hem de kileriniz dolu kalır.

Bim’de bu hafta gıda ürünleri indirimleri

Özellikle kış aylarında tüketimine dikkat etmemiz gereken bakliyat ürünlerinde Bim marketleri o kadar güzel indirimler yapmış ki son baharın başında kış aylarına tam giriş yapmadan alışverişinizi yapıp bakliyat depolama derdinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca Bizim Ayçiçek yağıda Salı indirimlerinde sizleri bekliyor. Bakalım bu haftaki indirimlerinde bizleri neler bekliyor.

Pilavlık ithal pirinç efsane 5000 gr 17.25 TL

Saban kuru fasulye 2500 gr 12.95 TL

Saban kırmızı mercimek 2500 gr 9.45 TL

Sabah pilavlık bulgur 2500 gr 4.95 TL

Bizim Ayçiçek yağı 4 lt 21.75 TL

Becel ekmek üstü tereyağı keyfi 500 gr 4.45 TL

Bim ikramlık indirimleri;

Bim marketlerinde her reyonda olduğu gibi gıda reyonunda da çok güzel indirimler yapmış. Çat kapı gelen misafirlerinize ikram edebileceğiniz enfes çeşit çeşit kekler bu hafta yine Bim marketlerinde sizleri bekliyor. Casey ürünlerini hayatımıza Bim marketleri ile girdi ve o kadar beğenildi ki misafirlerimize sunduğumuz en güzel ikramlar arasına girmeyi başardı. Bu kadar lezzetini beğenmişken indirimlerini de kaçırmamak lazım diye düşünüyorum. Bakalım bu hafta ikramlık indirimlerinde fiyatlar sizin de yüzünüzü güldürecek mi?

Casey mozaik kek 220 gr 1.45 TL

Casey kakao kremalı dolgulu kek 220 gr 1.45 TL

Casey kakaolu kek 220 gr 1.40 TL

Casey meyveli kek 220 gr 1.40 TL

Casey kakaolu kek 45 gr 0.30 TL

Casey meyveli kek 45 gr 0.30 TL

İlerleyen haftalardaki indirimler için sitemizi takipte kalın ve indirimlerden ilk siz haberdar olun. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com