Bim 31 Ekim aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: Bim Aktüel 21 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bim her hafta birbirinden güzel indirimler yaparak haftanızı bol indirimli geçirmenizi sağlıyor. Bu kadar indirim varken alışverişin tadı çıkarmamak elde değil gerçekten. Bim bazı haftalar özel indirimler yapabiliyor. Bu salıda o özel indirim haftalarından bir tanesi. Çay severlerin asla vazgeçemeyeceği, kış günlerinin en sadık dostu olan çay çeşitlerinde o kadar güzel indirimler var ki hangisinden başlasam bilemedim.

Siyah çay ve meyveli çay severler için ayrı kategoriler oluşturan Bim oldukça iddialı indirimler yaparak alışverişi keyifli hale getirmek için elinden geleni yapmış. Ofçay normal çay ve demlik poşetlerinde, Altınbaş normal çay ve demlik poşetlerinde ve Doğadan demlik poşetlerindeki indirimleri kaçırırsanız çok üzülürsünüz. Bu kadar güzel indirimler varken gelin birde bu anlattığımız çayların fiyatlarına bakalım. Fiyatlar bu kadar cazipken evinize birden fazla paket alıp muhafaza edebilirsiniz. Tasarrufu seven hanımların mutlaka böyle yaptıklarından eminim.

Bim siyah çay indirimleri

Ofçay Efsane Siyah Çay 1000 gr 19.95 TL

Ofçay hazine siyah demlik poşet 13.45 TL

Çaykur altınbaş klasik çay 500 gr 14.90 TL

Çaykur altınbaş demlik poşet 9.45 TL

Doğadan gizli bahçe siyah fincan poşet çay 16.95 TL

Bim meyveli çay indirimleri

Siyah çay tüketimindense meyveli çay tüketimini tercih edenlerin sevineceği bir indirim yapan Bim BetaTea çaylarında bu defa meyve aromalı siyah çaylarda indirim yaparak sonbahar rahatsızlıklarında içinizi ısıtacak bir arkadaş olacak. Sade siyah çayı sevmeyenler için oldukça iyi bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Birde farklı ikramlar arayanlar davetlerinde siyah çaya alternatif olarak meyveli çayları tercih edebilirler. Bazı ay severler sallama çayı sevmedikleri için demleme tercih ederler. Bu hafta indirimde olan meyve aromalı çaylarda demleme çay severleri sevindirecek. 75 gr’lık paketlerde olan meyve aromalı demleme çayların bu fiyatını sakın kaçırmayın. Sizlerle bu meyveli çayların fiyatlarını paylaşayım da şimdiden alıveriş listenize ekleyin.

BetaTea turunç bahçesi 75 gr 4.95 TL

BetaTea karışık meyve 75 gr 4.95 TL

BetaTea portakal çiçeği 75 gr 4.95 TL

Bu kadar çay indirimi yapmışken bu çayların yanına birde bardak olsaydı dediğinizi duyar gibiyim. Emin olun Bim bunu da düşünmüş ve Paşabahçe 12 parça çay setini indirim kataloğuna koymuş. Bim bizi bizden daha çok düşünüyor gibi J bu kadar gevezelik yeter. Hadi bakalım şu çay setinin fiyatınıda paylaştıktan sonra alışveriş listesine eklenecekler bir güzel sıralansın da indirim günü karışıklık yaşamayalım.

Paşabahçe çay seti 12 parça 14.50 TL

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com