Bim 3 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: Bim Aktüel 21 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Sadece tek sayfalık indirim kataloğu hazırlayan Bim’in kataloğunun tek yaprak olduğuna bakmayın. İçerisinde o kadar güzel indirimler var ki insan hangisini alacağını şaşırmıyor değil. Şimdi sizlerle indirimleri inceleyelim ve 3 Kasım’da bizleri neler bekliyor şöyle bir bakalım. Özellikle elektronik ürünlerinde o kadar indirimler var ki hanımların dört gözle beklediği Fakir blender robot setini 3 kasım aktüel ürünler kataloğuna geldiğini sevinerek haber vermek istiyorum. Bu kadar kaliteli bir şeyin bu kadar uygun bir fiyata olması tabi ki de kaçırılmayacak bir fırsat. Birde elektrikli buharlı ısıtıcının geldiğini haber vermek isterim. Elektrikli ısıtıcılar genellikle buharsız olduğu için baş ağrısı yapabilir. Bu fırsatı kaçırmadan alışveriş listenize hemen bir ekleme yapmalısınız.

Bim Elektronik İndirimleri

Bim marketleri elektronik indirimlerinde her zaman çok iddialı olan bir markettir. Birde ürünlerinde garanti uygulaması olduğu için müşterileri hiçbir şüphe olmadan alışveriş yapıyorlar. Bim elektronikte verdiği güvence ve uygun fiyat sayesinde müşterileri indirim günlerini dolu dolu değerlendiriyorlar. Hadi hep birlikte Bim marketlerin elektronik indirimlerine bakalım.

Fakir blender robot seti 125 TL

Inox su ısıtıcısı 39.90 TL

Ecodelux elektrikli buharlı ısıtıcı 49.90 TL

Özellikle elektrikli buharlı ısıtıcıyı kaçırmamanızı öneriyorum. sonbaharda temel yakıta başlamadan önce elektrikli ısıtıcılar oldukça fazla kullanılıyor. Bu ısıtıcının buharlı olması sizin için çok büyük bir avantaj.

Bim Tekstil Ürünleri İndirimleri

Bim marketlerinde her reyonda olduğu gibi tekstil reyonunda da birbirinden güzel indirimler var. Bu kadar indirim yapılmışken bizlere de tadını çıkarmak kalıyor. Tekstil indirimlerinde bu hafta dikkatimi çeken ürünlerden bir tanesi yıkanabilen halılar oldu. üç farklı boy ve ebatta bulabileceğiniz halıların fiyatları da çok uygun. Ayrıca diğer tekstil ürünlerine sizinle birlikte şöyle bir göz atalım.

Yıkanabilen halı;

130*190 cm 47.50 TL

80*300 cm 47.50 TL

80*150 cm 24.90 TL

Kadife bayan eşofman takımı 34.50 TL

Bay – bayan eşofman altı 17.90 TL

Trekking ayakkabı 39.90 TL

Bim Mutfak Gereçleri ve Genel İndirimler

Hanımların mutfak gereçlerine olan zaafını biliyoruz. Bu yüzden Bim marketlerinde özellikle hanımlar için mutfak gereçlerinin olduğu bir reyon her hafta mutlaka vardır. Bu kadar güzel indirimler varken tabi alışveriş yapmadan asla olmaz. Sizlerde almasanız bile bu reyondaki indirimlere mutlaka göz atıyorsanız hadi şimdi birlikte bakalım ve bizi hangi ürünlerde indirimler bekliyor hep beraber öğrenelim.

Pşabahçe linea su takımı 7 parça 11.90 TL

Chef’s tencere çeşitleri tek fiyat 16.90 TL

Genel İndirimler;

Çakmak taşlı kamp bıçağı 24.90 TL

Bay – bayan şemsiye 19.90 TL

Çocuk şemsiye lisanslı 14.90 TL

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com