BİM 24 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Kırtasiye Malzemeleri

Editör: Bim Aktüel 14 Ağustos 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Merakla beklenen 24 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda öne çıkan ürünler kırtasiye malzemeleri oluyor. Fakat bu söz konusu kırtasiye malzemeleri anaokulu ve ilkokul öğrencileri için. Gelecek haftanın kataloğunda ortaokul ve liseye yönelik kırtasiye ürünlerinin geleceğini tahmin ediyoruz. Kesin olmamakla birlikte gelebilir diyebiliriz. 

Kırtasiye ürünlerinin dışında 3 farklı teknolojik ürün de BİM mağazalarında satışa çıkacak. İnceleyelim…

Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati

Alcatel markası altında üretilen çocuk takip saati sayesinde çocuğunuzun saniye saniye nerede olduğunu görme imkanınız var. Kendiniz belirleyeceğiniz 10 farklı kişi tarafından çocuğu arayabilir ve çocuğun sizi aramasına imkan verebilirsiniz. Acil durum tuşunun yer aldığı Alcatel akıllı çocuk saatinde bu tuşa basıldığı an sizlere bildiri yapılmaktadır. LED ekranlı bu akıllı çocuk takip saati çocuğunuz tarafından kolay görülebilir olması için tasarlandı. Su ve tozla temas durumlarında dayanıklı olan sat, sim kart takılabilir şekilde üretildi. Eğer çocuğunuza telefon almaktan çekiniyor fakat ulaşmakta istiyorsanız bu ürün işte tamda sizin için . Ürünün yanında SIM kart hediye olarak gelmiyor, siz ayrı olarak alıyorsunuz. Ürün 24 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda 349.00 TL’ye satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Trust Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh

Akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan Trust taşınabilir şarj aletiyle evden uzak olduğunuz her an telefonunuzu şarj edebilirsiniz. 10.000 mAh’lik güç depolaması sayesinde telefonunuzu en az 2 kez şarj eden bu cihaz Güvenli ve hızlı şarj için akıllı koruma sistemine sahip. Yani telefonunuza şarj yönünden herhangi bir zararı bulunmuyor ve prizden daha hızlı şarj imkanı sunuyor. Pil durum göstergesinin yer aldığı şarj makinesini kamp, doğa yürüyüşleri esnasında el feneri olarak da kullanabilirsiniz. 2 adet Mikro USB şarj kablosunun hediye edildiği şarj aletinin fiyatı 39.90 TL

Hometech HT 8C Tablet

4 çekirdekli işlemciye sahip olan Hometech markalı HT 8C modelindeki bu tabletin ekran boyutu 7,85″ olarak tasarlandı. 1 GB RAM bulunan tablet, görüntü kalitesi açısından sizi pek memnun etmeyebilir. Çünkü piksel çözünürlüğü pek iyi değil. Cihazın en önemli ve dikkat çeken özelliği ise SIM Kart desteğinin bulunması. Yani tableti telefon olarak kullanma imkanınız var. Arama yapabilir, mesajlaşabilir, arama yanıtlayabilirsiniz. 2 MP Arka kamera, 0.3 MP ön kamerası bulunan Hometech HT 8C’nin kamera performansının da çok iyi olmadığını belirtmeliyim. Bulanık fotoğraflar ve videolar çekiyor. Fiyatı 249.00 TL olan bu tablet peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alabileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor.

Mini El Fanı (Kablosuz)

Sıcak yaz günlerinde serinlemek herkesin temennisi. Kimi serinleme amacıyla vantilatör alıyor, kimi direkt klima alıyor, kimileri ise masa üstü USB fanlarla bu işlemi gerçekleştiriyor. BİM’e gelecek bu kablosuz mini el fanı sayesinde hem masa üstünde hem de elde kullanım imkanı sunuluyor. Şarj edilebilir olan bu cihaz 1200 mAh şarj edilebilir bataryaya sahip. Maksimum 3300 RPM Dönme hızı bulunan ürünün  fiyatı 17.50 TL

Kitaplıklı Çalışma Masası

171 cm yüksekllik, 72 cm genişlik ve 51 cm eni bulunan kitaplıklı çalışma masası demonte bir şekilde BİM’de satılacak. Demonte olması sizi korkutmasın kurulumu çok basit. Gerekli tüm adımların yazdığı kullanma kılavuzu ve gereçlerin tamamı ürün içeriğinde mevcut. 3 raflı olan bu kitaplıklı çalışma masası, genç odaları için ideal. 99.00 TL fiyatı bulunan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. 

Kırtasiye Malzemeleri

Yazının başında da belirttiğimiz gibi kırtasiye malzemeleri olarak anaokulu ve ilkokuluna yönelik ürünler mevcut. Bu ürünlerden Anaokulu çantası, kalem kutusu, aktivite çantası lisanslı olarak geliyor. Ayrıca 6’lı parmak boyası, oyun hamuru, şekilli oyun hamuru, +3 yaş için uygun olan boya kalemli kırtasiye seti, oyun hamuru, yap boz, 12’li dev keçeli kalem, boyama kitabı, kol saati, duvar saati, puzzle, kabartmalı çıkartmalar ve eğlenceli kitapların yanı sıra abaküslü yazı tahtasıda boy gösteriyor. Fiyat bilgileri yazının alt bölümünde bulunuyor.

Alcatel Akıllı Çocuk Takip Saati – 349.00 TL

Trust Taşınabilir Şarj Aleti 10000 Mah –  39.90 TL

Hometech HT 8C Tablet – 249.00 TL

Mini El Fanı Kablosuz – 17.50 TL

Lisanslı Anaokulu Çantası – 12.90 TL

Lisanslı Kalem Kutusu – 4.95 TL

Lisanslı Aktivite Çantası – 24.50 TL

Kitaplıklı Çalışma Masası – 99.00 TL

6’lı Parmak Boyası – 4.50 TL

Şekilli Oyun Hamuru – 6.95 TL

Boya Kalemli Kırtasiye Seti – 14.90 TL

Oyun Hamuru Yumurta – 2.95 TL

24 Parça Ahşap Yap Boz – 9.95 TL

Studi Dev Keçeli Kalem 12’li – 4.75 TL

Boyama Kitabı – 3.95 TL

Lisanslı Kol Saati Çocuk – 14.90 TL

Studi Çift Kullanımlı Yazı Tahtası – 4.95 TL

Lisanslı Kabartmalı Çıkartmalar – 5.95 TL

Lisanslı Abaküslü Yazı Tahtası – 12.90 TL

Lisanslı Eğitici Kitaplar – 5.95 TL

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com