Bim 21 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

Editör: Bim Aktüel 11 Kasım 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Bim marketleri 21 Kasım aktüel ürünler kataloğunda tatlı severler için birbirinden güzel ürünler hazırlamış. Bu hafta tatlı sürprizleri kaçıranlar çok üzülecekler. Milka ürünlerinde oldukça güzel ürünler var. Ayrıca sticks çubuk çikolatalar, fıstık parçalı fıstık ezmeli gofretler, çikolata kaplı karamel dolu bisküviler, Belçika wafflerı, sütlü çikolatalı bonteler, fındık kremalı dolgulu cookiesler, marini çıtır atıştırmalıklar, nestle after eight çikolatalar ve daha fazlası Bim marketlerinde sizleri bekliyor. Bakalım bu hafta indirimli ürünleri fiyatları ne kadar?

Bim bu hafta gıda indirimleri

Nestle after eight 200 gr 8.95 TL

Milka oreolu bisküvili çikolata 300 gr 7.95 TL

Milka shoco & keks çikolata 300 gr 7.75 TL

Çikolata kaplı karamel dolgulu bisküvi 4.25 TL

Kahve dünyası fıstık parçalı ve fıstık ezmeli gofret 4*26 gr 5.95 TL

Sarotti çikolata çubukları 125 gr 7.95 TL

New yorkers fındık krema dolgulu cookies 175 gr 4.95 TL

Marini çıtır atıştırmalık 200 gr 3.95 TL

Belçika waffle 5*55 gr 3.95 TL

Waffle parti sade 165 gr 2.95 TL

Kahve dünyası sütlü çikolatalı bonte 120 gr 2.95 TL

Kuru kahveci Mehmet efendi Türk kahvesi 100 gr 3.95 TL

Bim Ucuz Et Satışlarına Başladı

Bim marketlerinde Et ve Süt Kurumu’nun (ESK) belirlediği fiyatlar ile et satışları başladı. 81 ilde gerçekleştirilecek olan satışlar için bütün marketlerde ve bölgelerde aynı fiyat listesinin uygulanacağı açıklandı.

Türkiye’nin her noktasında marketler zinciri bulunan Bim marketlerinde yarımşar kiloluk paketler halinde et ve kıyma satışı yapılacak. Kargas et şeklinde temin edilecek olan etleri anlaşmalı şirketler modifiye atmosfer paketleme sistemi ile paketleyecek ve marketlere ulaştıracak. Etler dondurulmuş yada şoklanmış şekilde satılamayacak ve marketler ürün fiyatlarında değişiklik yapamayacak.

Paketlenmiş kıymanın kilogramı 29 liradan kuşbaşının kilogramı 31 liradan satışa sunulacak. Ucuz et satışında gerçekleştirilen bu adım müşterileri menün edeceğe benziyor. Artık Bim marketlerinde güvenilir bir şekilde uygun fiyatlara etler alınabilir. Bu kadar güzel indirimlerin yanına birde uygun fiyatlı et satışı eklenince alışveriş daha keyifli bir hal almaya başladı. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com