Bim 12 Mart Aktüel Ürünlerinden Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV incelemesi...

Ucuzluğun tek adresi olan Bim bu hafta çok konuşulacak bir ürünü raflarına koyacak. Yayınlanan 12 Mart Aktüel ürünler kataloğuna baktığımızda Dijitsunun televizyonunu görüyoruz. Sizler için Bim 12 Mart Aktüel Ürünlerinden Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV incelemesini gerçekleştirdik...

Bim 12 Mart Aktüel Ürünlerinden Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV incelemesi...

Şu sıralar mağazalarına getirdiği ürünlerle adından sıkça söz ettiren Bim aktüel ürünlerde şoka sokacak ürünleri müşterinin ayaklarına kadar götürüyor. Halkın yüzünü güldüren Bim Market artık istek ve talepler doğrultusunda Elektronik eşyadan beyaz eşyaya, mutfak eşyalarından, mobilyaya kadar pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor. Bim Market her hafta farklı farklı aktüel ürünleri katalogları yayınlıyor. Önemli olan bu katalogları takip edip istediğiniz ürünü kaçırmamak. Hatta artık bu durum öyle bir hal aldı ki, istenilen ürün geldiği zaman üşteriler kapıda kuyruk oluşturuyor. Kaliteyi ucuza bir şekilde müşteriye satan Bim vatandaş tarafından büyük beğeni topluyor.

81 ildeşubesi bulunan Bim Market bu hafta da bir çok ürünü raflara dizecek. Bim 12 Mart aktüel kataloğunu incelediğimizde özellikle elektronik eşyalar gözümüze çarpıyor. Bim bu hafta Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV yi raflarına dizecek. Üstelik Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV peşin fiyatına 12 taksit seçeneği ile Bim Marketlerde satılacak. Ancak bu fırsatı kaçırmamanız için acele etmeniz gerekiyor.

Bim 12 Mart Aktüel Ürünlerinden Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV incelemesini gerçekleştirdik. Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV nasıl? Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVden memnunkalınır mı gibi soruların cevaplarını araştırdık. İşte Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV hakkında tüm merak edilenler. 

1-) Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV incelemesi:

Enerji verimliliği açısından oldukça avantajlı sayılabilen Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV A sınıfı ile enerji açısından müşterinin gönlünü baştan fethediyor. Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVnin ağırlığı 9,5 g. Yüksekliği 63,5 mm olan televizyonun genişliği 102 mm, derinliği ise14,8 mm olarak karşımıza çıkıyor.

Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVnin ekran özelliklerine geçtiğimizde ise televizyonun 43 inç olduğunu zaten biliyoruz. Ekran şekli düz olan Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV görüntüleme teknolojisi açısından LED olarak tasarlanmış. Televizyonun yerel açı oranı 16:9 olarak belirlenmiş. Yerel yenileme hızı ise 50 HZ. şeklinde. Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVnin ekran çözünürlüğü 1920*1080 piksel olarak ayarlanmış. Ayrıca Full HD kalitesi sunan televizyonda ses azaltma seçeneği ne yazık ki bulunmuyor.

Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVnin ses sistemine bakarsak eğer hoparlör sayısı 2 olan televizyonun RMS dereceli gücü 20 W olarak ayarlanmış.

Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TV de ağ bağlantıları ne yazık ki bulunmuyor. Televizyonun özelliklerine baktığımızda, Ethet LAN bağlantısı, İnternet TV, WİFİ ve Smart gibi özelliklerin olmadığını görüyoruz. Televizyonun bağlantı bölümüne baktığımızda ise HDMI port sayısının 3, USB2.0 bağlantı sayısının da 1 olduğunu kolaylıkla görebiliyoruz.

Ekran boyutu 43 inç olan Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVnin rengi siyah. Aynı zamanda uzaktan kumandası bulunan televizyonun dijital formal sistemi DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 olarak ayarlanmış. 

2-) Bu fiyata bu televizyon alınır mı?

Dijitsu 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı TVyi incelediğimizde bir çok özelliğinin olmadığını elbette görebiliyoruz ancak bu özellikteki televizyon arasında bir seçim yapmak istersek bu fiyata bu televizyon tabiki alınabilir. Tamam internet özelliği yok evet ama sonuçta 2 bin TL gibi bir rakama 43 İNÇ full HD Uydu alıcılı televizyon alıyorsunuz. 

Bu fiyata bu televizyon alınır mı?

Etiketler

Ürün İnceleme  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum