Bim 10 Ekim 2017 İndirim Kataloğu

Editör: Melih Metin Bim Aktüel 7 Ekim 2017
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Bim marketleri her hafta birbirinden farklı ürünler için indirim yapıyor ve özellikle takipçileri bu indirimleri sabırsızlıkla bekliyorlar. 10 Ekim indirim kataloğu tamamen son baharın gelişine yönelik olmuş. Sadece kozmetik ve temizlik ürünlerine yer veren Bim, oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir indirim kataloğu ile müşterilerini yine mutlu etmeyi başardı. Özellikle OralB diş fırçasını bekleyenler bu fırsatı sakın kaçırmamalı.

Bim bu hafta kozmetik ürünleri indirimleri

Bakıma dikkat eden kişiler için Bim bu hafta oldukça güzel indirimler hazırlamış. Özellikle OralB pilli diş fırçası bekleyenler için çok uygun fiyata bu hafta Bim mağazalarında sizleri bekliyor. Sonbaharın gelmesi ile kuruyan havalar için Nıvea krem çeşitlerini almanızı tavsiye ederim. Colgate ağız bakım suyu da ağız sağlığa dikkat edenlerin mutlaka alması gereken bir ürün. Fiyatı çok uygun olan Colgate ağız bakım suyunu birden fazla alıp evinizde depolamanızı öneririm.

OralB Pilli Diş fırçası yetişkin – çocuk 24.90 TL

Nıvea Traş Köpüğü 250 ml 6.90 TL

Nıvea Traş Losyonu 9.90 TL

Nıvea Krem 75 ml 6.25 TL

Colgate Diş Fırçası 1+1 8.95 TL

Ağız Bakım Suyu Colgate Optik beyaz – Nane ferahlığı 4.95 TL

Signal diş macunu 75 ml + Fırça 9.90 TL

Koruma Kapaklı Diş Fırçası 1.95 TL

Çift Bıçaklı Bayan Tıraş Bıçağı 3.50 TL

Gözlük Temizleme Mendili 2.75 TL

Solo Mentollü cep mendili 2.95 TL

Solo Çiçek Kokulu cep mendili 2.95 TL

Bim’de bu hafta ayakkabı bakım ürünleri indirimleri

Bim mağazalarının indirimleri tabi ki bu kadarla da sınırlı değil. Oldukça fazla ürün yelpazesi olan Bim mağazaları her hafta  farklı ürünlerde farklı indirimler yapıyor. Kışın gelmesi ile ayakkabı yıpranmaları başladı ve bunun için kaliteli bir ayakkabı boyası tercih etmemiz gerekiyor. Kaliteli olunca fiyat siz çok fazla gelmesin. Bim’den alacağınız ürünlerin fiyatları düşük kalitesi yüksek olduğu için gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İster siyah ister kahverengi renklerinin olduğu boyalar büyük boy olduğu için sizleri çok rahatlıkla bu kış idare edebilir.

Krem Ayakkabı Boyası 1.95 TL

Ayakkabı Parlatıcısı Süngerli 2.25 TL

Gıda ürünlerinde de Bim en güvenilir marketler arasına girebilir. Okul döneminin açılması ile meyve sularında ve kutu içeceklerde oldukça uygun fiyatlar var. Bunun yanı sıra Bim okulda çocukların hijyenini düşünerek onlar için kutu mendilleri indirim kataloğuna koymuş. Bu indirimler sayesi okul hijyeni de kontrol altına alınmış olacak. Özellikle mentollü peçetelerin tercih edilmesi sonbaharda tıkanan burunların kolayca açılmasını sağlayacaktır.

Bakalım önümüzdeki hafta Bim marketlerinin indirim kataloğunda bizleri neler bekliyor. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com