Berfu Yenenler'den kahkaha attıran paylaşım...

İkinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan Berfu Yenenler ve Esen Yenenler çiftinden bomba fotoğraf geldi... İşte Berfu Yenenler'den kahkaha attıran paylaşım...

Berfu Yenenler'den kahkaha attıran paylaşım...

Ünlü sunucu ve komedyen Eser Yenenlerin eşi Berfu Yenenler öyle bir paylaşım yaptı ki. Fotoğrafa sosyal medyada çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Kiloları ve sürekli zayıflama isteği ile de tanınan Eser Yenenler ikinci kez baba olmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada çok heyecanlı olduklarını ve resmen gün saydıklarını açıklayan Yenenler eşi ile birlikte sürekli youtube videoları çekip paylaşıyor.

Özellikle karantina döneminde sosyal medyayı daha da aktif kullanan Yenenler çifti ikinci çocuklarının da cinsiyetinin erkek olacağını açıklamıştı ve isminin Mete olacağını söylemişti.

Pandemiden sonra ormanlık alan içinde müstakil bir siteye taşınan ve insanlardan uzaklaşma kararı alan çift ilk oğulları Kuzey ile gün içinde çokça vakit geçirerek eğleniyor. Çift bu güzel videoları Youtube kanallarından da paylaşmayı ihmal etmiyor. 

Geçtiğimiz gün Instagram’da eşiyle bir karesini paylaşan Berfu Yenenler, takipçilerini güldürdü. Eser Yenenler ile göbeklerinin fotoğrafını aynadan çeken Berfu Yenenler, “Sonunda eşitlendik” notuyla kareyi yayınladı.

Etiketler

Gündem   Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum