Atiye dizisinin yıldızı bakın hangi dizi ile ekranlara dönüyor...

Netflixte geçtiğimiz sezon ve bu sezon olmak üzere iki sezondur yayınlanan Atiye dizisinin yıldızı bakın hangi bomba diziye transfer oluyor...

Atiye dizisinin yıldızı bakın hangi dizi ile ekranlara dönüyor...

Cesur sahneleri ile sosyal medyada gündem etkisi yaratan ve Netflixte geçtiğimiz sezon ve bu sezon olmak üzere iki sezondur yayınlanan Atiye dizisinin yıldızı bakın hangi bomba diziye transfer oluyor. 

Atiye dizisindeki Cansu karakteri Melisa Şenolsun yakın zamanda sevgilisi Umut Evirgen'in yönettiği filmde Belçim Bilgin, Levent Üzümcü, Bora Akkaş ve Esra Ruşan gibi ünlü oyuncularla kamera karşısına geçmişti.

Şenolsun şimdi de BKM'nin Exxen için hazırladığı 'Star' dizisinde başrol oynayacak. Hakan Bonomo'nun yazdığı 8 bölümlük dizide oynayacak. 

Dizi, "Bütün ışıklar üzerindeyken kimse seni göremez" sloganıyla çekilecek.

Dizide gündüzleri oyunculuk yapan, geceleri ise seri katile dönüşen Yasemin'in hikâyesi anlatılacak.

1996 İzmir doğumlu olan Melisa Şenolsun 170 boyunda. Şenolsun, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu.

Atiye dizisindeki cesur sahneleri çok konuşulmuştu. Ama daha da fazla konuşulacağı bir senaryo ile bu kez karşımıza çıkacak.

2015 yılında tanıdığımız Melis şenolsun Tatlı Küçük Yalancılarda oynamaya başladı. Sonra Kiralık Aşk dizi ile tanınan güzel oyuncu Atiye dizisi ile zirve yaptı. En son Menejerimi Ara dizisinde 4 bölüm konuk oyunculuk yaptı. 

Etiketler

Gündem   Dizi   Magazin  
Melek BİLGİÇ

Dizileri sürekli takip ediyor ve en güncel dizi haberlerini izleyiciler ile buluşturuyorum