A101 TOSHIBA 49″ Full HD Smart LED TV İncelemesi

Editör: Ürün İnceleme 19 Eylül 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

A101 27 Eylül 2018 aktüel kataloğunun ilk sırasında yer alan TOSHIBA 49″ ekrana sahip Full HD Smart LED TV, 49L2683DAT modeliyle öne çıkıyor. 2 farklı USB girişi 1 adet HDMI girişi bulunan ürün ücretsiz montaj hizmetiyle birlikte satılıyor.

Ekran

49 inç ekranı bulunan ürünün Full HD çözünürlüğü bulunuyor. Ekran teknolojisi olarak da LED ekran tercih edilmiş. 123 cm ekran uzunluğu bulunmakta. 1920 x 1080 çözünürlükte yayın izleyebileceğiniz televizyonun ekranı düz. Yani kavis teknolojisi tercih edilmemiş. 50 Hz yenileme hızı bulunuyor. Ne yazık ki HDR özelliği bulunmamakta.

Ses

Üründe 2.o Hoparlör sistemi bulunmakta. Ses çıkış gücü ise 16 W, bu sayede muhteşem bir ses kalitesi alacağınızı söyleyebiliriz. Subwoofer bulunmuyor fakat kullanılan hoparlörler öyle kaliteli ki subwoofer ihtiyacını hissettirmiyor bile.

Bağlantılar

Ürüne Wi – Fi aracılığıyla bağlantı kurabiliyorsunuz. Eğer Wi – Fi bağlantısı kurmak istemiyorsanız LAN bağlantısı da kurabilirsiniz. 2 tane USB girişi, 3 tane HDMI girişi bulunuyor. PC bağlantısı yapabilmeniz için ayriyeten bir de VGA girişi var. 1 adet uydu ayteni 1 adet de analog anten girişine sahip.

Multimedya

3D özelliğinin bulunmadığı TOSHIBA 49″ LED TV’de Smart TV özelliği bulunuyor. Web tarayıcıya bağlanabiliyor ayrıca Netflix ve Youtube’da gezinebiliyorsunuz. Ürüne ek bir uygulama yükleme şansınız yok. Kamera ve akıllı etkileşim fonksiyonları da bulunmuyor. Aynı zamanda Bluetooth özelliği bulunan televizyonda USB ile resim, müzik ve video açma şansınız var.

Boyutlar

1112 mm kutu genişliği bulunan televizyonun 686 mm yüksekliği bulunuyor. TV’ye gelecek olursak ise, ayaklı bir şekilde ölçülerini sizlere sunuyoruz. 1112 mm genişliği var. 653 mm yükseklik, 66 mm derinlik ve 14 kg ağırlığı bulunmakta.

Garanti

Ürün VESTEL servis güvencesiyle birlikte satılıyor. 2 yıl boyunca VESTEL garantisi altında satılıyor. Herhangi bir firma kaynaklı problem oluştuğu takdirde VESTEL sorunla en ince ayrıntısına kadar ilgilenip, düzeltme, yenileme gibi fırsatları sizlere sunacaktır.

Hizmetler

A101 söz konusu LED TV’nin satışını yaparken ücretsiz montaj hizmeti sunuyor. Evinizde uygu, İnternet gibi birçok montajlama ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

A101 TOSHIBA 49" Full HD Smart LED TV İncelemesi

Fiyat

Ürün 27 Eylül 2018 tarihi itibarıyla A101 mağazalarında 1.999 TL’ye alıcı bulacak. Diğer satıcıların fiyatlarına baktığımızda 2.100 TL üzerinde olduğunu gördük. Yani ihtiyacınız varsa, bu fırsatı kaçırmadan belirtilen tarihten itibaren A101’den bu ürünü alın.

 

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com