A101 SINGER Brilliance 6160 Dikiş Makinesi İncelemesi – 60 Farklı Dikiş ve Desen!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 4 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Hem hobi amaçlı hem de profesyonel amaçlı kullanıma müsait olan söz konusu SINGER markalı Brilliance 6160 modelli bu dikiş makinesi birbirinden farklı 60 dikiş e desen uygulaması yapabilmektedir. Ürünün en çok dikkat çeken özelliği bu olmakla birlikte zigzag genişliğinin 6.5 mm olması ise kolay dikiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu 2 özelliği birleştirerek muhteşem bir eser ortaya çıkaran SINGER, 10 Ocak A101 Aktüel kataloğunda çok düşük fiyatla bu ürünün satışını yapmaktadır.

Ürün Boyutları

Ürünün hem profesyonel kullanım hem de ev kullanımı için uygun olduğunu belirtmiştik. Ürünün boyutları küçük alanlarda da çalışabilmeniz için olabildiğince minimal yapılmış. 55 cm ene sahip olan SINGER Brilliance 38 cm uzunluğunda boy ve 11 kg ağırlığa sahip bir şekilde satılmaktadır.

Farklı Dikiş ve Dekor Desenleri

Üründe birbirinden farklı 60 dikiş ve dekoratif desen yer almaktadır. Bu sayede istediğiniz kıyafeti veya tekstil ürününü, 60 farklı şekilde dikebilirsiniz. Yine 60 farklı desen de ekleyebilirsiniz. Eğer her seferinde farklı dikiş ve dekoratif desen kullanırsanız toplam olarak 3600 farklı ürün elde etmiş olursunuz.

Diğer Özellikler

Ürünün birçok özelliği bulunuyor. 6.5 mm zigzag genişliği bulunan söz konusu SINGER Brilliance 6160’ın zigzag genişliğini kendiniz de ayarlayabiliyorsunuz. Ürün canavar gibi tek bir adımda 4 farklı modelde ilik açabiliyor ve buda çok hızlı bir şekilde dikim yapabilmenize olanak tanıyor.

Üründe özel dikiş türü bulunuyor. Bu türün ismi ise yorganlama dikişi oluyor. Bu programda da yine hızlı bir şekilde ilerleme kaydediliyor.

Tüm bunların yanı sıra dikiş makinelerinin en büyük sorunu olan iplik takma olayının bu cihazda olmadığını mutlulukla söyleyebiliriz. Otomatik olarak iplik takabiliyor ve bu sayede büyük bir dertten kurtarıyor. 13 iğne pozisyonuyla gelen söz konusu ürün bu gibi özelliklerle en çok satılan dikiş makineleri arasında bulunuyor.

Ürünün iğnesini tek bir hareketle tamamen durdurabiliyorsunuz ve yine tek hamleyle masura sarabiliyorsunuz. Üründe birçok dikiş türü yer alırken overlok dikişi de yapılabiliyor.

Fiyat

Dış satıcılarda dudak uçuklatan fiyatlara sahip söz konusu SINGER Brilliance 6160 modelindeki bu ürün 549.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Bonus, World ve Maximum kartlara 6 taksitli olarak da alınabiliyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com