A101 SAMSUNG 55MU7350 55″ UHD SMART KAVİSLİ LED TV İncelemesi

Editör: Ürün İnceleme 8 Haziran 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

14 Haziran tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan A101 SAMSUNG 55MU7350 55″ UHD SMART KAVİSLİ LED TV 3.699 TL fiyatıyla alıcı bulacak. 2 yıl garantili olan ürünün dilerseniz detaylı incelemesini yapalım.

UHD TV

3840 x 2160 px çözünürlükteki A101 SAMSUNG 55MU7350 55″ UHD SMART KAVİSLİ LED TV, UHD TV teknolojisine sahip. Bu kapsamda 4K Ultra HD özellik yanında geliyor. Yani görüntü kalitesi, muhteşeminde üzerinde çok kaliteli bir şekilde yansıyor. Eğer televizyon izlemekten hoşlanıyorsanız ve kaliteli bir ürün arıyorsanız, sadece görüntüsü için bile bu televizyona para verilir diyebilirim.

KAVİSLİ EKRAN

Kavisli ekran teknolojisiyle artık televizyonların görünümleri daha modern ve dekoratif. Yan taraflardan içe doğru bükülme şeklindeki ekranlar, hem gözünüzü daha hoş görünümlere itiyor, hem de evinizde çok daha dekoratif bir şekilde kendini gösteriyor.

SMART TV 

Smart TV sayesinde birçok sosyal medya uygulamasına ve internet tarayıcısına erişebilir, televizyonunuzu bir telefon ve bilgisayar gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz internetten film açabilir 4K kalitesinde izleyebilirsiniz (Film 4K ise) isterseniz müzik açar hoparlörlerden evi ses bombası haline getirebilirsiniz. 

Akıllı Kumanda

Samsung’un geliştirdiği Akıllı Kumanda sistemi sayesinde artık farklı farklı kumandalarla, video oynatayım, dekoderi açayım gibi dertleriniz yok. Tüm fonksiyonların yer aldığı akıllı kumanda sayesinde tek bir elden kontrol sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda modern görüntüsü ise elitlik ve şıklık katacaktır.

2x USB – 3x HDMI Girişi

Cihazda yer alan 2 USB ve 3 HDMI girişi de cihazı cazip kılanlar arasında yer alıyor. Aynı anda hem USB belleğinizi hem de örnek vermek gerekirse Mouseunuzu takarak rahatlıkla gezinti yapabilmeye olanak sağlayan 2 farklı USB girişi üründe çok mantıklı bir şekilde boy gösteriyor. Dilerseniz de, USB ile çalışan hoparlörleri kullanabilirsiniz.

4K Ultra HD!

4K kalitesinde videolar ve filmler izleme şansı yakalayacak olduğunuz bu televizyon, herhangi bir 4K çekimle yayınlanmış dizi, film, klibi çok canlı bir şekilde 4k kalitesinde size sunacaktır. TRT 4k yayın yapan bir kanaldır ve kalite farkını size en iyi şekilde yansıtacaktır. 

Wi – Fi Özelliği

Günümüzde üretilen çoğu televizyonda artık Wi – Fi olmazsa olmaz olarak kendini gösteriyor. A101 SAMSUNG 55MU7350 55″ UHD SMART KAVİSLİ LED TV’de de Wi – Fi bulunuyor. 

A101 SAMSUNG 55MU7350 55" UHD SMART KAVİSLİ LED TV İncelemesi

Editör Yorumu:

Eğer televizyon izlemeyi seviyorsanız ve televizyon kalitesi sizin için önemliyse fiyat – performans açısından bu üründen daha iyi bir ürün bulamayacağınızı belirtmek isterim. Televizyon camiasının en güçlü firmalarından biri olan Samsung tarafınca üretimi gerçekleştirilmiş olan cihaza mükemmel diyebilirim. 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com