A101 King K-372 P Toz Torbasız Süpürge İncelemesi ve Yorumlar

Editör: vahap ayzet Ürün İnceleme 8 Haziran 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

A101, 14 Haziran’dan itibaren aktüel raflarında toz torbasız süpürgeyide satacak. 249.95 TL’lik fiyatıyla satışa sunulacak olan süpürge, AAA enerji sınıfının içerisinde. Tasarruf açısından birebir olan bu ürün, elektrik faturalarınızda çok düşük miktarlar görmenize yardımcı olacaktır.

800W Çekiş Gücü

800W çekiş gücüne sahip olan süpürge, halılarınızda ve tabanda en büyük çöpleri bile çekecek güce sahip. 800 W’lık çekiş gücü sizi elektrikten dolayı korkutmasın. Çünkü AAA enerji sınıfına sahip olduğu için harcayacağı elektrik bir hayli az. 800 W’lık çekiş gücü demek, temizlik anlamında yerlerin tozdan tamamen arınması demektir. 

Eco Motor

Süpürgede yer alan eco motor sayesinde, tasarruf yaklaşık %50 oranında artacaktır. Örnek vermek gerekirse, sıradan bir makine 100 TL elektrik harcaması yapıyor diyelim. Eco motor sayesinde bu harcama yarı yarıya düşerek 50 TL olarak kendini gösterecek ve bu kapsamda hem cebinize, hem de evinize yararı olacaktır.

Hız ve Emiş Gücü Ayarı

Hız ve emiş gücü ayarı sayesinde manuel olarak, kirliliğin durumuna göre artış ya da düşüş yaşatabilirsiniz. Eğer makina çekmekte zorlanıyorsa, emiş gücünü artırarak daha kolay şekilde çöpleri çektirebilirsiniz.

2.5 Litre Toz Hazne Kapasitesi

Statüsündeki makinelerle eşit değerde toz hazne kapasitesi bulunan K-372, bu kapsamda size bir artı sağlamıyor. Tabi diğer süpürgelere göre. 2.5 Litre, genişlik açısından sizi yarı yolda bırakmayacak güzel bir rakam. 

A101 King K-372 P Toz Torbasız Süpürge İncelemesi ve Yorumlar

4 Yıl Garanti!

Normalde teknolojik ürünler, 2 yıl garantisiyle bilinir. Fakat King, süpürgesine güvenerek 4 yıl firma kaynaklı garanti imkanı sunuyor. 

Yorumlar (1 Yorum)

  • Merve bulut :

    Ağustos 2, 2019-2:20 am

    Ben aldim ama iyi çekmiyor

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com