A101 Kaçta Açılıyor Kapanıyor? Çalışma Saatleri

Editör: A101 Aktüel 7 Mart 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

İndirim mağazacığı anlayışıyla 2008 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden A101, kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam eden perakende sektöründe önemli bir yere gelmiş isimlerinden biri. 121 mağazasıyla vatandaşlara hizmet vermeye başlayan A101 marketler; temel gıda, tüketim malzemeleri ve daha pek çok ürünü mümkün olduğunca uygun fiyat ve yüksek kalite ile tüketicisine sunmaya çalışıyor. Her geçen gün mağaza sayısını artırarak hizmetlerini Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine ulaştırmaya çalışan marketin hakkında merak edilenler ile çalışma saatlerini paylaşımımızdan inceleyebilirsiniz. A101’in haftanın belirli günlerde satışa sunduğu aktüel ürünlerini sitemizdeki diğer paylaşımlarımızdan takip edeilirsiniz.

A101 Çalışma Saatleri
A101 Kaçta Açılıyor : 09:00
A101 Kaçta Kapanıyor : 21:00
A101 Çalışma Saatleri : 09:00 – 21:00
Hafta Sonu Çalışma Saatleri : 09:00 – 21:00

A101 marketler, Türkiye’nin 81 ilinde açmış olduğu binlerce mağazası ile haftalık olarak satışa sunduğu aktüel ürünlerin yanı sıra gıdadan, elektroniğe, temizlik ürünlerinden tekstile kadara çeşitli ürünleri müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Reklamlarında da görüldüğü üzere 7 binin üzerinde sayıya ulaşan mağazası, müşterileri ve tedarikçileri başta olmak üzere çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden market, hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere haftanın 7 günü tüketicilere kaliteli hizmet sunuyor. 

Müşterilerinin kesesini düşünen hesaplı alışverişin adreslerinden olarak bilinen A101, haftanın belirli günlerinde pek çok üründe yaptığı kampanyalarla da adından çokça söz ettiriyor. Özellikle de her perşembe müşterilerinin beğenisine sunduğu sınırlı sayıda ürünler ile markalı fırsatları uygun fiyata satın alma imkanı bulabileceğiniz marketin tabiki bu fırsatlardan yararlanabilmek için çalışma saatleri merak edilen konulardan biri. Çünkü dediğimiz gibi bazı ürünler sınırlı sayıda satışa sunulduğu için çok çabuk tükenebiliyor. Hatta indirimli ürünlerin satışa sunulduğu günlerde marketin önünde uzun kuyruklar oluşabildiği gibi geç kalan vatandaşla bu fırsatlardan yararlanamayabiliyor.

Beyaz eşyadan, cep telefonlarına, mobilyadan giyime kadar çokça talep gören ürünlerin satıldığı aktüel gününde marketin açılmasıyla birkaç adet gelen ürünler anında tükenebiliyor. Hatta bazı mağazaların önünde vatandaşların çalışanlardan saatler önce gelip kuyruğa girdiği bile olabiliyor. A101 marketlerin hafta içi ve hafta sonu sabit olan çalışma saatleri sabah 09.00’ta başlayıp akşam ise 21.00’da bitiyor. Bazı şubelerde marketin açılış saatlerinde bölgeye göre değişiklik olabiliyor. Hatta yaz aylarında akşam kapanış saatinin 21.30’a sarktığı yerlerde olabiliyor. Bayram günlerinde ise sadece 1. Gün çalışmayan A101 marketler, diğer günlerde yine aynı saatlerinde hizmetlerine devam ediyor. Öğle tatili olmayan A101’de Cuma günleri 1 saat kapalı olan mağazalar sonrasında çalışmaya devam ediyor. Marketin her Perşembe gününe özel satışa sunduğu kampanyalı aktüel ürünleri kaçırmamak için saatlerine dikkat etmenizde yarar var. Çünkü sayılı olarak gelen beğendiğiniz ürünü kaçırırsanız kimbilir bir daha ne zaman satışa sunulabilir. A101’in çalışma saatleri kadar aktüel ürünleri de takip eden aktüel semti okurları olarak marketin ürün incelemeleri ve güncel kampanyalarından haberdar olmak isterseniz bildirimlerinizi aktif hale getirebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com