A101 Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge İncelemesi – Mükemmel Teknoloji!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 5 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 OY, ortalama: 4,50 dışında 5)
Loading...

10 Ocak A101 aktüel kataloğu ürünleri arasında boy gösteren Fantom markalı CC3500 Modelindeki cyclone elektrikli süpürge muhteşem performansıyla birlikte müşterilerinden çok olumlu yorumlar almış. Daha önce birkaç kez daha A101 marketlerde gördüğümüz söz konusu elektrikli süpürge uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çekiyor.

Güç

850 W güce sahip olan Fantom CC3500 Cyclone elektrikli süpürge sunduğu bu güce göre performans anlamında muhteşem bir ürün diyebiliriz. Yerde ne var ne yok anında çekme gücü bulunan ürün, bu noktada gerek e-ticaret siteleri gerekse yorum platformlarında çok sayıda olumlu yorum almış durumda.

Rahat Temizlik

Ürün tamamen rahat bir şekilde zorlanmadan temizlik yapabilmeniz için tasarlanmış durumda. Süpürücü gövdesi kenar, köşe, koltuk döşemeleri, perdeler için farklı eklerle birlikte muhteşem bir performans sunarak, sizleri yorulmadan temizliğin keyfine bırakıyor. Köşelere tamamen giren ve boşluk bırakmayan bu ek parçalarla temizlik artık çok daha eğlenceli.

Kablo

Üründe 5 metrelik kablo bulunuyor. Bu kablo uzunluğuyla birlikte ev içerisinde kablo derdi olmadan rahatlıkla temizlik yapabileceksiniz. Kablo otomatiktir tuşa basarak direkt olarak çekmesini de sağlayabiliyorsunuz. 5 metre uzunluğa sahip bu kablo ile ortalama olarak 100 metrekare bir evde bir odadan diğer odaya temizlik yapma fırsatınız bulunuyor.

Garanti

Ürün 3 yıl boyunca Fantom garantisiyle birlikte müşterilere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt olarak onarım yapılmaktadır. Eğer onarım durumu mümkün olmuyorsa, size 0 cihaz vererek mağduriyetinizi gidermek için gerekli çalışmayı yapacaklardır.

Fiyat

Ürün 279.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Rakiplerine kıyasla uygun fiyatlı olan bu ürünün sundukları fiyatına göre çok iyi diyebiliriz. Çünkü genel olarak 350 – 500 TL bandında ilerleyen ürünler görmekteyiz. Eğer ihtiyacınız varsa fırsatını kaçırmadan hemen ürünü almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü stoklarla sınırlı olarak geliyor ve stokların hemen tükenme riski var.

 

Yazının İçindekiler

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com