A101 ELTON EL49DLK1705 İncelemesi – Özellikleri

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 4 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

10 Ocak A101 aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Elton markalı EL49DLK1705 modelli televizyon 49 inç büyük ekranı ve sunulan çok düşük fiyatıyla birlikte müşterilerin dikkatini çekiyor. Bu ekran boyutuna sahip ürünler A101 aktüel kataloğundaki fiyata göre çok daha yüksek fiyatlara satılırken, ELTON EL39DLK1705’in böylesine uygun olması ürünle ilgili merak uyandırdı. Bizde meraklarınızı gidermek için ürüne yönelik bilgilendirmeler yapacağız.

Ekran

Ürünün ekranı hem boyut hem de görüntü kalitesi olarak çok iyi bir şekilde kendini gösteriyor. Ekran büyüdükçe kalite düşer algısı bu ürünle birlikte direkt olarak yok oluyor. Çünkü çözünürlük değerleri direkt olarak büyük ekranlara özel tasarlanmış durumda. Yani televizyon izlerken, kalitenin tadını rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Full HD ekran çözünürlüğü bulunan ürün, bu hususta size büyük oranda destek sağlıyor.

Ses

Ürünün ekranı gibi yine sesi de tatmin edici bir şekilde geliyor. 2 farklı 8 w standart ses çıkışlarıyla birlikte öne çıkan ürün, çok yüksek seviyede ses açıldığında hafif cızırtı vermektedir. Bu sebepten dolayı sesi maksimum seviyede tutmanız hem sağlığınız için hem de üründeki hoparlör ömrü için zararlıdır. O yüzden orta seviyelerde dinlediğinizde hem kalitenin farkına varır hem de sağlığınızı riske atmazsınız.

Giriş – Çıkışlar

Üründe 2 adet HDMI girişi yer alıyor. Aynı zamanda 1 adet de USB girişi bulunuyor. USB aracılığıyla müzik, video izleyebilir fotoğraf görüntüleyebilirsiniz. Coaxial ses çıkışı, PC IN ve PC Audio ses girişi de yine üründe bulunan giriş çıkışlar arasında yer alıyor.

Alınır mı Alınmaz mı?

Bu fiyata ihtiyaç durumunda kesinlikle alınır diyoruz. Çünkü gerek ekran boyutu gerek  kalitesi, gerek değişim hızları v.s., ürün tam anlamıyla bir harika. Tek eksik özelliği Youtube, Netflix gibi uygulamaların yer almaması. Buda pek önemli bir durum değil. Eğer televizyondan beklentiniz büyük ekran, kaliteli yayınsa hiç düşünmeyin.

Fiyat

10 Ocak tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak söz konusu ELTON EL49DLK1705 modelli uydu alıcılı LED TV 1.699 TL karşılığında satılıyor. Kredi kartına taksit imkanı da bulunan bu ürün aynı zamanda 2 yıl garantili olarak geliyor.

Yorumlar (3 Yorum)

 • abdullah atıcı :

  Ocak 6, 2019-12:41 pm

  pikseli nedir
  8 watt zaten düşük birde sonuna kadar açamıyoruz
  Tepkime çok düşük.

 • ahmet erbak :

  Ocak 11, 2019-7:30 am

  biss şifresi açabiliyor mu

  • Serkan kıyak :

   Mart 9, 2019-10:06 pm

   Ben bugün çok uğraştım biss key girişi nasıldır bilgi yok.siz bir şey bulabildiniz mi?

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com