A101 Akülü Araba inceleme ve Yorumları

Editör: Ürün İnceleme 24 Mayıs 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Sadece yetişkin tüketiciler için değil küçük çocuklar için de ürün temin ederek satışa sunan A101 mağazaları uzun süredir tüketicinin talepleri ve ihtiyaçlarını temel alarak her hafta farklı alanlardan ürün temin ederek aktüel katalogları ile duyurmaktadır. Her hafta yayınladığı aktüel kataloglarına bir yenisini daha ekleyen A101 mağazaları geride bıraktığımız günler içerisinde 31 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğu ile yine bizlere birbirinden özel ve avantajlı ürünleri tanıttı. Yayınlanan bu aktüel kataloğu içerisinde yer alan bazı özel ürünleri siz değerli takipçilerimiz için mercek altına alarak inceleme haberlerimizde teknik özelliklerinden bahsediyoruz.

Akülü Araba

Çocukların güvenli bir şekilde eğlenceli vakit geçirmesine imkan tanıyan Akülü Araba ürünü A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yerini alıyor. Şimdi gelin birlikte Akülü Araba ürününün teknik detaylarından bahsedelim.

Yaş Aralığı

Akülü Araba ürününün kullanım yaş aralığı 3 yaş ila 8 yaş arasıdır. En fazla 25 kilogram ağırlık taşıyabilen Akülü Araba ürününe bu ağırlık sınırını aşan kimsenin binmemesi gerekmektedir.

Akü

Uzun süre çocuklarınızın eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmesi için Akülü Araba ürünü 6 V 7 A özelliklerine sahip akü ile donatılmıştır.

Max. Hız

Çocuklarınızın güvenli bir şekilde kullanabilmesi için Akülü Araba ürünü en fazla 4 km / saat hıza ulaşmaktadır.

Uzaktan Kumanda

Çocuklarınızın Akülü Araba ürünü ile gitmemesi gereken yönlere doğru ilerlemesi halinde ebeveynleri olarak sizlerin müdahale edebilmesi için bir de uzaktan kumanda eklentisine sahiptir.

A101 Akülü Araba inceleme ve Yorumları

Korna

Arabaların oyuncak ta olsa olmazsa olmazı korna eklentisi de Akülü Araba ürününde ışıklı far gibi ek özellikler ile birlikte yer almaktadır.

Emniyet Kemeri

Üst kısımda da belirttiğimiz gibi güven içerisinde çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmesi için Akülü Araba ürünü üzerinde emniyet kemeri de yer almaktadır.

2 yıl garanti süresine sahip olan Akülü Araba ürünü 399,00 TL fiyatı ve kredi kartlarına 6 taksit + 12 taksit imkanı ile aktüel kataloğunda yer almaktadır.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Ünal :

    Ağustos 14, 2018-6:38 pm

    Bunların yetkili servisleri nerde ankara için soruyorum bilen var mı?akülü arabamız arızalandı …

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com