A101 Aktüel GoSmart Kablosuz Bluetooth Hoparlör Satışa Çıkıyor!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 28 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

A101 aktüel 7 Şubat 2019 tarihli katalogda satışa çıkarılan Gosmart markalı kablosuz bluetooth hoparlör sunduğu özelliklere göre çok düşük fiyatı olmasıyla birlikte dikkat çeken ürünlerden birisi olarak kendini gösteriyor. Müzik dinlemenin zevkini yüksek ses kalitesiyle birlikte en derinden hissedebileceğiniz Gosmart Kablosuz Bluetooth Hoparlör farklı renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Bordo, siyah, mavi, yeşil, gri ve turuncu renklerdeki ürünü satın alarak müzik zevkinizi bir tık daha yükseğe çıkarabilirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi

Şahsen benim de kullanmakta olduğumu GoSmart markalı A101 Aktüel kataloğunda yer alan söz konusu Bluetooth hoparlör sunduğu ses kalitesiyle birlikte kesinlikle fiyatını karşılıyor. Herhangi bir kulağa hoş gelmeyen bas ve tiz durumu olmadığı gibi, tamamen kulakla birebir örtüşen basların hissedilmesi ürüne yönelik sempatiyi artırıyor. Bu fiyata, yüksek ses kalitesi sunan farklı bir bluetooth hoparlör bulmanız çok zor.

Modern ve Şık Tasarım

Ürün 6 farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor ve gayet şık bir şekilde tasarlanmış olan müşterilere ulaştırılıyor. Renk zevkinize göre ister bordo renk, ister siyah, ister mavi, ister yeşil, ister gri, isterseniz de turuncu renk tercihi yaparak ürüne sahip olabilirsiniz. 7 Şubat 2019 tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde her renkten Gosmart Kablosuz Bluetooth hoparlör bulmak mümkün hale gelecektir.

Dengeli Ses

Ürün dengeli ses sunmaktadır. Yani ne bass tizden yüksek, ne tizz bassdan yüksektir. Bu sayede kulağınızda rahatsız edici sesler oluşmayacaktır. Gece uyurken dahi kısık seste dinleyeceğiniz klasik müzikler, kesinlikle hoşnut olmanıza imkan tanımaktadır. Müzikten müziğe otomatik denge ayarlayan Gosmart Kablosuz Bluetooth hoparlör en iyisi için size sunuluyor.

Düşük Fiyat

Ürünün en dikkat çeken özelliği ise fiyatının piyasa koşullarına ve diğer ürünlere göre çok daha düşük olması. 39.95 TL gibi çok cüzi bir rakamla satılan bu ürün, fiyatının her karışını karşılıyor ve memnun olmama ihtimali sunmuyor.

Garanti

Ürün için herhangi bir garanti belirtilmemiş durumda. Garantinin olmaması ürünün kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve gün içerisinde minimum 2 saat açık kalıyor. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamdım ve uzun vadede de yaşamayacağım gibi duruyor.

Görsel Örnektir – 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (2 Yorum)

 • metin :

  Şubat 3, 2019-9:07 pm

  Flash bellek takılıyorum mu

  • metin metin :

   Şubat 8, 2019-4:37 pm

   takılıyor

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com