A101 Aktüel 3’lü Zigon Sehpa Taksit İmkanıyla Alınabiliyor!

Editör: Mahmut Yılmaz Ürün İnceleme 28 Ocak 2019
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

A101 Aktüel 7 Şubat 2019 kataloğunda 3’lü Zigon Sehpa çok uygun fiyatla birlikte satışa çıkarılıyor. Muhteşem desenlerin yer aldığı bu ürün 1. kalite doğal ahşaptan üretilmiştir. Kalite noktasında bu sebepten dolayı herhangi bir şüpheniz olmasına gerek yok. Çünkü işçiliği, kullanılan malzemeler üzerinde büyük emekler bulunan bir üründür.

Doğal Ahşap

Son zamanlarda doğal ahşap ürünleri dekorasyon dünyasında büyük yer almaya başladı. Dekorseverler evlerindeki masaları ve sehpaları doğal ahşaptan seçiyor. Görünüm olarak gayet sade ve modern bir tarzı bulunan doğal ahşap ürünlerinde olan 3’lü Zigon Sehpa’nın üzerinde farklı farklı tek yaprak tasarımları da yer alıyor. Ahşapla birlikte müthiş bir uyum içerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

Yükseklikler

7 Şubat A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu 3’lü zigon sehpanın Zigon olması sebebiyle her biri farklı yükseklikle dikkat çekiyor. En yüksek zigon sehpa 53 cm yüksekliğe, orta zigon sehpa 47 cm yükseliğe, en küçük zigon sehpa ise 43 cm yüksekliğe sahip bir şekilde müşterilere ulaştırılıyor.

Tasarım

Ürünün doğal ahşap görünümünün yanı sıra üzerinde yaprakların yer aldığı göze modern ve hoş gelen bir tasarımı bulunuyor. Bu yaprak desenleri yalnızca üst tabla bölümünde bulunuyor. Ayak bölümü ve ürünün geri kalan bölümü doğal ahşap görünümünde tasarlanmıştır.

Kalite

A101 Aktüel kataloglarında satılan mobilyalar kalite anlamında fiyatının üzerinde bir kalite sunuyor. Daha önce çoğu kez A101 Aktüel katalogları aracılığıyla satışa çıkarılan mobilyalardan almış biri olarak kesinlikle kalite noktasında aklınızda herhangi bir şüphe oluşmasını istemiyorum. Çünkü gayet kullanışlı ve kaliteli imal edilmiştir.

Alınır mı Alınmaz mı?

Ürün fiyatına bakılırsa piyasadaki çoğu zigon sehpadan da iyi olduğu gerçeği ele alınırsa kesinlikle alınır. Çünkü düşük fiyat sunuluyor ve bunun yanı sıra taksit imkanıyla birlikte geliyor. Kredi kartı aracılığıyla taksitle satın alabildiğiniz zigon sehpalar alınır mı alınmaz mı? Sorusu karşısında “kesinlikle alınır” yanıtı alıyor.

Ürün Fiyatı

A101 aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu 3’lü zigon sehpa 109.95 TL fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Rakiplerine kıyasla uygun fiyata sahip olan ürün, özellikle doğal ahşap olması sebebiyle kaliteyi en düşük fiyata yakalamanıza olanak tanıyor.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/aktuelsemti.com/public_html/wp-content/themes/aktuelsemti/parts/sec/single-normal-n.php on line 69

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com