A101 Aktüel 3 Ocak 2019 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti A101 Aktüel 30 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 OY, ortalama: 2,89 dışında 5)
Loading...

Yeni yılın ilk A101 aktüel kataloğu A101 Aktüel takipçileriyle buluşturuldu. 3 Ocak tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde bulabilecek olduğunuz A101 Aktüel ürün fiyatları çok uygun bir şekilde kendini gösteriyor. Kalite – fiyat ikileminde öne çıkan ürünler yüksek kalitede düşük fiyatlı bir şekilde satılıyor. Elektronik ürünlerin yine kendini gösterdiği katalogda bunlar haricinde elektronik ev aletleri ve halı tarzında normal ev tekstili yer alıyor. Sadece bunlarla sınırlı değil daha onlarca farklı ürün var. Katalog görsellerinden söz konusu ürünleri görebilirsiniz.

HI-LEVEL 39″ UYDU ALICILI LED TV

3 Ocak A101 Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü HI-LEVEL markalı 39 inç ekran boyutu bulunan düşük bütçeli bireyler için muhteşem bir ürün olan uydu alıcılı led tv olarak ön plana çıkıyor. 39HL550 modeliyle birlikte gelen söz konusu televizyonun santimetre cinsinden 99 cm ekran boyutu bulunmaktadır. Duvara asma aparatının hediye olarak verildiği üründe kurulumu siz değil de servise yaptırmak isterseniz VESTEL servisi tarafından ücret alınmaktadır. Üründe bağlantı olarak 1 adet Scart girişi, 1 adet USB girişi ve yine 1 adet HDMI girişi yer almaktadır. 2 yıl boyunca VESTEL servis güvencesiyle gelen söz konusu ürün 1.199 TL karşılığında satılmaktadır. Ayrıca kredi kartına 3 taksitle alınabilmektedir.

Honor 7c Cep Telefonu

Geçen yıldan da hatırlayacağınız üzere artık A101 aktüel kataloglarında Honor markalı cep telefonlarını görmek alışkanlık oldu. Her hafta Honor’un farklı bir modelini getiren A101, bu yaptığı hareketle birçok müşteri kazanmış durumda. Özellikle fiyat – performans ürünü arayıp, telefona fazla para vermek istemeyenler için alınabilecek bu ürün 5.99″ ekran boyutuna sahip bir şekilde geliyor. Üründe 3GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 32 GB dahili depolama alanı, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci yer alıyor. Arka kamerası 13+2 MP olan ürünün ön kamerası ise 8 MP gücünde. Yapay zekayla desteklenen kamerasında selfie için ayrı bir ışık ve gerçek portre modu bulunmakta. 0.3 saniyede parmak izi okuyabilen ürün 3000 mAh batarya kapasitesine sahip şekilde geliyor. Fiyatı 1.199 TL olan bu ürünün farklı renkleri mevcut. 2 yıl boyunca Honor garantisiyle satılıyor.

Alcatel Pixi 4 7″ Tablet

3 Ocak A101 Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Alcatel markasıyla birlikte geliyor. 7 inç ekran boyutuyla ön plana çıkan söz konusu tabletin modeli Pixi 4. Bu ürün hakkında şunu söylemem gerek: “Kalitesiz” birçok kişi tarafından şikayet bulunan bir ürün. Fiyatı da bu sebepten dolayı düşük. 2-3 ay kullandıktan sonra birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dört çekirdekli işlemcisi bulunan ürün 1.3 GHz işlemci yapısıyla birlikte geliyor. Bu tabletin RAM’i ise 1 GB olarak belirlenmiş olup, dahili depolama alanına 8 GB ayrılmıştır. Bu alanın da yaklaşık olarak 4-5 GB’nı sistem dosyaları oluşturduğu için kullanabileceğiniz 3-4 GB depolama alanı bulunuyor. 2580 mAh bataryası ekran boyutuna ve özelliklerine göre yetersiz kalırsan depolamaya çözüm için 32 GB’a kadar Micro SD kart kullanabilirsiniz. 349.00 TL fiyatla satılan söz konusu ürün taksitle satın alınabiliyor.

Kiwi Kablosuz Su Isıtıcı

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle birlikte hayatımıza farklı farklı ürünler geliyor. 3 Ocak A101 Aktüel kataloğunda da Kiwi markalı kablosuz su ısıtıcı bu hususta öne çıkan ürünlerden biri oluyor. 2200 W gücü bulunan söz konusu ürün 360 derece dönebilen kablosuz gövdesiyle birlikte hem görünüm hem de performans açısından dikkat çekiyor. Susuz çalışma karşısında koruması bulunan bu ürün, direkt olarak kendini kapatmaktadır. 2 yıl boyunca garanti kapsamındaki Kiwi kablosuz su ısıtıcı 44.95 TL’ye satılıyor.

Sunny Sierra Çelik Çaycı

3 Ocak A101 Aktüel kataloğunun diğer bir elektronik ürünü SUNNY Sierra çelik çaycı oluyor. Elektrikli çay makinesi sıcak tutma özelliğiyle birlikte müşterileri sevindiriyor. Özellikle ofislerde kullanılabilecek olan bu ürün 1.8 Litrelik su kapasitesine 0.8 litrelik demlik kapasitesine sahip şekilde geliyor. Kaynayınca otomatik olarak duran bu ürün susuz çalışma karşısında da gerekli emniyet sistemlerine sahip. 2 yıl boyunca garantili 3 Ocak Aktüel ürünü Sunny Sierra çelik çaycı 109.00 TL’ye satılıyor.

Sinbo Türk Kahvesi Makinesi

1000w gücündeki Sinbo SCM-2928 Türk Kahvesi makinesi hızlı bir şekilde Türk kahvesi pişirmeniz için çok faydalı bir ürün olarak kendini gösteriyor. Kahverengi – krem renk kombiniyle birlikte tasarlanan söz konusu ürün 2 yıl boyunca garantiyle geliyor. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda garanti kapsamında gerekli işlemler yapılıyor. Yanma, patlama gibi kulaktan duyma bilgiler bu ürün için kesinlikle geçerli değildir. Şahsi olarak bende kullanıyorum. 29.95 TL fiyatı bulunuyor.

3 Ocak A101 Aktüel kataloğu bazı ürünler bu şekildeydi. İşte tüm katalog görselleri…

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com