A101 Aktüel 20 Aralık 2018 Kataloğu

Editör: Aktüel Semti A101 Aktüel 16 Aralık 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 OY, ortalama: 3,00 dışında 5)
Loading...

20 Aralık A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Aldın Aldın! sloganıyla birlikte satışa çıkarılan söz konusu 20 Aralık A101 Aktüel katalog ürünleri tam da yazdığı gibi. Kaçırılmayacak fırsatlara sahip bir şekilde geliyor. Birçok elektronik ürün ve bunun yanı sıra ev gereci kalite bakımından yüksek fiyat bakımından çok düşük fiyatlarla birlikte karşımıza çıkıyor. Eğer ihtiyaç varsa 20 Aralık A101 Aktüel kataloğu haricinde ürün almamanızı öneriyoruz. Çünkü aynı marka ve model ürünler dahi katalog fiyatının çok üst fiyatlarında farklı satıcılar tarafından satılıyor. Yani kısaca bu ürünleri bu fiyata bulabilecek olduğunuz en uygun market A101 oluyor.

Elektronik Ürünler

Her A101 Aktüel kataloğunda olduğu gibi 20 Aralık A101 Aktüel kataloğunda da elektronik ürün sayısı çok fazla. Bu hususta cep telefonundan televizyona, tabletten oyuncu ekipmanlarına kadar birçok ürün yer alıyor.

Samsung Galaxy J4 Core

20 Aralık A101 Aktüel kataloğunun ilk elektronik ürünü SAMSUNG tarafından üretilen Galaxy serisinin J4 core modeli olarak ön plana çıkıyor. Cihazda 1 GB RAM bulunuyor ve Android GO 8.1. Oreo yazılım sistemi kullanılıyor. Çok hızlı ve büyük performans gösteren bir ürün olmayan J4 Core, fiyatına göre ideal diyebiliriz. 6 inçlik HD+ ekrana sahip söz konusu cep telefonunun arka kamerası 8MP, ön kamerası ise 5MP çözünürlüğe sahip. Dahili hafıza olarak 16 GB hafıza seçilmiş, bunun yanı sıra 256 GB’a kadar artırılabilir hafıza da kendini gösteriyor. 3300 mAH bataryası bulunan söz konusu cep telefonu 2 yıl boyunca garantisiyle birlikte 1.099 TL’ye satılmaktadır.

ELTON 32″ Uydu Alıcılı LED TV

2.Elektronik ürün olan ELTON’un 32 inç ekran büyüklüğüne sahip söz konusu dahili uydu alıcısı bulunan LED TV’si çok düşük fiyatla birlikte müşterilere ulaştırılıyor. Eğer televizyon ihtiyacınız varsa fakat bütçeniz düşükse, bu düşük bütçeyle en kaliteli ürüne ulaşmak istiyorsanız hemen satın almalısınız. 2 farklı 8 W ses çıkışı bulunan söz konusu ürünün yine 2 farklı HDMI girişi bulunuyor. 1 adet USB girişiyle de bağlantı sağlanabilen söz konusu LED TV, 2 yıl boyunca SUNNY Türkiye garantisiyle satılıyor. Fiyatı ise 999.00 TL olarak belirlendi.

HI – LEVEL 43″ Uydu Alıcılı FULL HD LED TV

ELTON markalı televizyona kıyasla 1 tık daha kaliteli olan söz konusu HI-LEVEL 43″ uydu alıcılı Full HD LED TV hem ekran boyutu hem de ekran çözünürlüğü açısından büyük farka sahip. Arada 500 TL’lik fiyat farkı bulunuyor. Fakat söz konusu fiyat farkından daha fazla ücrete değecek fark var. Eğer bütçeniz yetiyorsa bu ürünü almalısınız. 1 SCART, 1 HDMI, 1 USB girişi yer alan üründe 1080 P Full HD Ekran çözünürlüğü bulunuyor ve bu çözünürlükle birlikte çok kaliteli anlara şahitlik ediyorsunuz. 2 yıl garantili ürün 1.499 TL’ye satılıyor.

Ev Gereçleri

20 Aralık A101 aktüel kataloğunda elektronik ürünlerde kendi arasında ayrılıyor. 2 farklı elektronik ev aleti yani beyaz eşya bulunuyor. SEG markasıyla birlikte gelen söz konusu beyaz eşyalar fiyat bakımından çok uygun fiyatla müşterilere ulaştırılıyor.

SEG Çamaşır Makinesi

İlk ev gereci SEG Çamaşır Makinesi oluyor. Günlük 60 derece / 60 dakika yıkama yapabilen söz konusu ürün çocuk kilidine sahip. 15 Farklı programla birlikte gelen söz konusu Çamaşır makinesiyle birlikte ön yıkama işlemi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayarlamalarınızı yapabilmeniz adına LED Gösterge de eklenmiş durumda. Zaman erteleme özelliğiyle birlikte dilediğiniz zaman zamanlama yapabiliyorsunuz. Ürün ücretsiz teslim ediliyor ve yine ücretsiz olarak kuruluyor. 9 KG yıkama kapasiteli söz konusu çamaşır makinesi 1000 devirde çalışıyor. A++ enerji sınıfıyla faturalarınıza çok düşük maliyetler yansıtırken 2 yıl boyunca VESTEL garantisiyle dikkat çekiyor. Fiyatı ise 1.299 TL.

SEG Bulaşık Makinesi

20 Aralık A101 Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise SEG markalı bulaşık makinesi oluyor. SBM 4001 modelli söz konusu bulaşık makinesi 12 kişilik yıkama kapasitesi ve 4 farkı programıyla birlikte satışa çıkarılıyor. 12 Litrelik su tüketimi, su taşma emniyeti ve eko program seçenekleriyle bireylerin dikkatini çeken ürün zaman erteleme fonksiyonu, tuz ve parlatıcı göstergeleri ile birlikte de kendini gösteriyor. 999.00 TL’lik fiyata sahip söz konusu ürün yine A++ enerji sınıfına mensup olarak satılıyor.

Özellikler ve fiyatlar bu şekilde sıralanıyor. Yine bu ürünler haricinde çok sayıda ürün bulunuyor. Tüm ürünleri görmek istiyorsanız hemen alt bölümdeki katalog görsellerine bakabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olarak satışa çıkarılan söz konusu 20 Aralık A101 aktüel ürünlerini kaçırmayın.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com