A101 26 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu – Samsung Galaxy J120 – Piranha Bluetooth Hoparlör

Editör: vahap ayzet A101 Aktüel 10 Nisan 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY, ortalama: 1,00 dışında 5)
Loading...

Her hafta birbirinden farklı fırsat ürünleri ile karşımıza çıkan A101 Mağaza zinciri önümüzdeki 26 Nisan 2018 tarihinde satışa sunulması ön görülen Aktüel Kataloğunu geride bıraktığımız saatler içerisinde yayınladı.

Ucuz ve kalite unsurlarınız temel alarak çalışan A101 Mağaza zinciri her hafta evlerin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik pek çok ürüne Aktüel Kataloğunda yer vererek tüketicileri sevindiriyor. Hal böyle olunca tüketiciler de bu Aktüel Kataloglarını dört gözle bekler hale geldi. Bütün Aktüel Kataloglardan ilk siz haberdar olmak isterseniz sitemizi takip edebilir ve üst kısımdan bildirim onayı vererek tüm Aktüel Kataloglara ilk siz ulaşabilirsiniz.

26 Nisan 2018 A101 Aktüel Kataloğuna göz atmak gerekirse yine teknolojik pek çok ürün bizleri beklemektedir. HI-LEVEL Full HD Uydu Alıcılı Led TV, Samsung 32 GB Micro SD Kart, Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu ve Piranha Bluetooth Hoparlör bu katalogta inceleyeceğimiz ürünlerden bazılarıdır.

HI-LEVEL 50” Full HD Uydu Alıcılı Led TV

Ülkemizin dev teknoloji firması olan Vestel firması tarafından servis garantisi sunulan HI-LEVEL 50” Uydu Alıcılı Led TV hakkında bazı temel teknik bilgilere değinmek gerekirse harici depolama cihazlarınızı bağlamanız için 1 adet USB giriş portu yer alan televizyonda notebook gibi cihazlarınızı bağlayabilmeniz için de 2 adet HDMI girişi yer almaktadır.

Diğer yandan ise 1 adet Scart girişinin yer aldığı HI-LEVEL 50” Full HD Uydu Alıcılı Led TV harici bir uydu alıcısına gerek duymadan kendi bünyesinde yer alan Full HD uydu alıcısı ile size daha net çözünürlükte bir yayın sunmaktadır. Televizyonun ekranının net ölçüsü ise 109 cm şeklindedir. Gerçek Yenileme Hızı 50 Hz olan HI-LEVEL 50” Uydu Alıcılı Led TV 200 Hz lik Ekran Yenileme Hızı ile gözlerinizi yormadan rahat bir şekilde televizyon izleme olanağı sağlıyor.

A101 26 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda ilk sırada kendine yer edinen HI-LEVEL 50” Full HD Uydu Alıcılı Led TV ye kredi kartına 6 taksit imkanı ile 1,499 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Son olarak bu ürün 2 yıl Vestel garantisi altında olduğunu belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu

Uzun yıllardır teknolojik cihazlar üreten ve bu alanda uzmanlaşan Samsung firması tarafından üretilen Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep telefonu hakkında biraz teknik detaylardan bahsetmek gerekirse tam olarak 4,5” genişliğe sahip olan ekranı ile telefon kullanım deneyiminiz bir üst seviyeye taşınıyor.

Gerçekleştirdiğiniz işlemlerde herhangi bir takılma yaşamamanız için 1 GB kapasitesindeki RAM’i ile orta segment bir telefondan beklenen pek çok özelliğe sahip olan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep telefonunda 5 MP çözünürlüğe sahip olan arka kamera ve 2 MP çözünürlüğe sahip olan bir de ön kamera yer almaktadır.

2050 mAh kapasitesine sahip olan bataryası ile günü çok rahat bir şekilde kesintisiz olarak çıkaran Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep telefonu 8 GB kapasitesine sahip olan dahili hafızası ile tüm anılarınızı rahatça saklamayı vaad ediyor. 2 yıl garanti kapsamında satışa sunulan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu 4.5G teknolojisini de desteklemektedir. 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren A101 Mağazalarında yer alacak olan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonuna 629 TL’lik fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Piranha Bluetooth Hoparlör

Müzik severlerin çok hoşuna gidebilecek bir ürüne A101 Mağazaları 26 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer vermiş. Kablosuz bir şekilde gittiğiniz her yerde rahat bir şekilde müzik dinlemenize imkan veren Piranha Bluetooth Hoparlör uygun  fiyatı ile alınacaklar listesine adını yazdırmaya niyetli görünüyor.

Piranha Bluetooth Hoparlörü kablosuz olarak akıllı cep telefonlarınız ile rahat bir şekilde bağlayarak müzik dinleyebilir ve bunun dışında akıllı telefonunuzun bağlı olduğu süre içerisinde cihazın üzerinde dahili olarak yer alan mikrofonu aracılığı ile telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak cihazı kutu içerisinden çıkan Micro USB – USB kablosuyla ve yine kutu içerisinden çıkan AUX kablosu ile de bağlayabilirsiniz.
Şarj edilebilir olması da önemli bir özellik iken ses kalitesi sizlerin insiyatifine kalmış bir durumdur. Piranha Bluetooth Hoparlöre 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren 69,95 TL fiyatı ile A101 Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Piranha Bluetooth Spor Kulaklık

Aktif olarak spor yapanlar ya da bedenin aktif olduğu bir iş ile meşgul olurken müzik dinleme zevkinden de mahrum kalmak istemeyenler için önemli bir ürün daha A101 26 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. Piranha Bluetooth Spor kulaklığının teknik özellikleri kısmına da değinecek olursak bu ürün suya dayanıklılık garantisi vermemesine karşın spor yaparken terlemeniz halinde herhangi bir zarar görmemektedir. Temel bir telefon kulaklığında yer alan özellikler bu üründe de bulunuyor.

Üzerinde dahili olarak yer alan mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dahili olarak üzerinde yer alan bataryası sayesinde gönül rahatlığı ile kesintisiz bir şekilde müzik dinleyebilir ve telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2 yıl garanti kapsamında olan Piranha Bluetooth Spor kulaklığına 26 Nisan 2018 tarihinedn itibaren A101 Mağazalarında 29,95 TL satış fiyatı ile sahip olabilirsiniz

Önümüzdeki haftalara ait Aktüel Kataloglara en hızlı ve en doğru bir şekilde erişmek için sitemizi takip edebilir ya da üst kısımda yer alan bildirim onayına tıklayabilirsiniz.

Katalog resimleri en kısa zamanda güncellenecektir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com