A101 Aktüel 15 Şubat Ürünler Kataloğu

Editör: A101 Aktüel 6 Şubat 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

Aktüel ürünlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizler için A101 15 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğunu inceledik. A101 15 Şubat tarihinden itibaren yine birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünler ile karşımıza çıkıyor. Dolu dolu olan bu kataloğun en ilgi çekebilecek ürünlerin başında Şüphesiz dik süpürge geliyor

SUNNY Dik Süpürge (Ürünü İncelemek İçin Tıklayın)

SUNNY Güvencesi ve garantisi ile satılan bu ürün ev hanımları için günlük rutin temizlikleri çok kolay hale getiriyor. Çıkabilen kulpu sayesinde el süpürgesine dönüşebiliyor. Her evin ihtiyacı olan bu süpürge A101 aktüel kataloğun’da 69,95TL’ye alıcılarını bekliyor.

Katalogta yer alan bir düğer ürün ise Hi-Level 49” Full HD Led televizyon. Piyasa fiyatından çok daha düşük olan bu televizyonu 15 Şubat tarihinden itibaren A101 mağazalarında bulabilirsiniz. Bu hafta yine kampanyalı ürünlerden bir diğeri ise Hometech Neo Gold uydu alıcısı. Bu ürün yine piyasa fiyatının altında alıcıları ile buluşuyor. Onu takip eden ürünlerden bahsedecek olursak bu ürünleri Piranha Bluetooth hoparlör ve Toshiba usb disk takip ediyor.

A101 15 Şubat 2018 Aktüel kataloğu dediğimiz gibi dolu dolu geliyor. Bir çok indirimli fırsat ürünü 15 Şubat’tan itibaren müşterilerini bekliyor. Ayrıca katalog’ta birçok oyuncak ve El takımı ürünleride yer alıyor.

Eğer Taşlama makinesine ihtiyacınız varsa sakın almayın 15 Şubatı bekleyin zira 15 şubat tarihinde A101 Mağazalarına taşlama makinesi ve Tornavida takımıda geliyor. Bir diğer dikkat çeken ürün ise şüphesiz bayan pijama takımı. A101 Kataloğunda bayan pijama takımı sadece 19.95TL’lik satış fiyatı ile sunuluyor.   Ayrıca Zebra Stor Perde ve Çamaşır askılığı yine katalog’ta müşterilerine sunuluyor. 

A101 15 Şubat tarihinde çok amaçlı dolap getirmeyide ihmal etmiyor. Mobetto tarafından üretilen çok amaçlı dolaba 95 Lira ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.  A101 ‘in bu kataloğunda bir çok mutfak ürünüde yer alıyor. Kısaca bahsetmek gerekirsek mutfak ürünleri arasında Çay Makinesi, 8 Parça Tencere Seti, Kaşık, Çatal , Bıçak , Tava ,Saklama kabı gibi bir çok ürün bulunuyor.

Ürünlerden Bazıları Şu Şekilde :

Hi-Level 49” uydu alıcılı Full HD LED Tv

Hometech Neo Gold 105 uydu alıcısı

Toshiba 16GB USB bellek

Piranha Bluetooth hoparlör

Piranha Bluetooth spor kulaklık

Piranha kablosuz Mouse

Piranha stereo hoparlör 1+1

Brillant zebra perde

Oyuncaklar ve pek çok oyuncak ürünü

Singer Promise 1408 dikiş makinesi

Mobetto çok amaçlı dolap

Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı

Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı

Nehir çay kaşığı

Hascevher 8 parça Damla tencere seti

Kiwi çay makinesi

Bayan ve Erkek Pijama Takımları

Oldukça kullanışlı çamaşır askılığı

Elektrikli Dik Süpürge

Taşlama Makinesi

Tornavida takımı

Çok amaçlı Dolap

Tencere seti (8 Parça)

Çay Makinesi

Tava ve Cezve

Daha detaylı olarak incelemek isterseniz altta yer alan A101 15 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz. Resimlerin daha neti çıktığı zaman güncellenme yapılacak ve daha kaliteli resimler eklenecektir. Herkese iyi alışverişler.

(Kataloglar güncellendi)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com