Bim 10 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – KUMTEL Set Üstü Ocak

Editör: Bim Aktüel 24 Temmuz 2018
Oy Ver : 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç Oy Yok)
Loading...

BİM 10 Ağustos 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalog her zamanki gibi az üründen fakat öz üründen oluşuyor. Çoğu ihtiyaca yönelik ürünün yer aldığı kataloğa genel olarak göz atacak olursak, set üstü ocak, kek fanusu ve spatula, ipli doğrayıcı, mini tava ve sosluk çeşitleri, reçellik, 12’li esta çay seti, 2’li oval tabak, 4’lü mutfak servis seti, diş fırçası saklama kabı, yuvarlak kase, paslanmaz fırın tepsisi, sürahi ve saklama kabı seti, 3’lü erzak kabı seti, kaydırmaz şeffaf raf örtüsü gibi ürünler yer alıyor. Bunun yanı sıra PHILIPS Buhar kazanlı ütü ve Arnica Cyclone elektrikli süpürgede katalogda yer alan ürünlerden birkaçı. 

KUMTEL Set Üstü Ocak

KUMTEL markasıyla birlikte gelen Set Üstü Ocak, peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılıyor. Bu set üstü ocak doğalgaz ayarlı olarak üretildi. Eğer LPG’ye dönüştürmek isterseniz, bunun için ek ücret alınmaktadır. O yüzden bunu bilerek alın. Beyaz renkte sade tasarımı bulunan çizilmez emaye gövdeden oluşan set üstü ocak, otomatik çakmak ve gaz kesme emniyetine sahip. Yine gövdesi gibi ızgaraları da emaye. Bundan dolayı çizilme, aşınma, paslanma, yıpranma gibi durumların meydana gelmesi çok zor. 2 yıl boyunca garantili olarak satılacak ürün 219.00 TL karşılığında satılıyor. 

PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

Katalogda 1 sayfa tamamen 2 ürüne ayrılmış. Buda dikkat çektiriyor. Gelin bakalım sayfanın ilk ürünü olan PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü neymiş? Çıkarılabilir su haznesi bulunan buhar kazanlı ütünün 5 barlık buhar basıncı bulunuyor. 100 g/ dakika sürekli buhar atabilen PHILIS markalı buhar kazanlı ütü, ütüleme esnasında su doluma yapmanıza izin veriyor. 

Kireçlenen taban için, kireç temizleme zamanını hatırlatan hem görüntülü hem de sesli ikaz sistemi yer alıyor. Bu sayede biriken kireçten dolayı ütü performansında düşüş yaşamanız tarih oluyor. Seramik tabanlı ütü, 2 dakika ısınma süresine sahip. Çalıştırdıktan sonra 2 dakika beklemeniz gerekiyor. PHILIPS markasıyla gelen bu ütü 399 TL. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor. 

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 

Arnica markalı Cyclone elektrikli süpürge 1 sayfada yer alan 2 üründen 2.si olarak kendini gösteriyor. 750 Watt gücündeki elektrikli süpürge A sınıfı enerji mensubu. Bu sayede çok yüksek seviyede elektrik tüketmiyor. Tasarruflu kullanıyor. Dar uçlu borusuyla zor yerlere ulaşım sağlayabileceğiniz bu ürün, koltuk temizleme aparatıyla birlikte geliyor.

Tüm bunların yanı sıra perde için fırçası ve aksesuar askısı fiyata dahil. Yıkanabilir AFS filtresi bulunan makine 2.5 litre toz haznesine sahip. Eğer takıntınız yoksa bu toz haznesiyle normal bir evi 3-4 kere temizleyebilirsiniz. 

75 dba’lık ses seviyesiyle çok rahatsız etmeyen makine yüksek performanslı süpürge ucuna sahip. “Ucuna takıldı çıkmıyor” gibi sorunlarınız bu uç sayesinde yok oluyor. Patenli teleskobik emiş borusu bulunan ürün 2 yıl boyunca garantili. Fiyatı ise 299.00 TL 

Melamin Kek Fanusu ve Spatula

Kek fanusu ve spatula 2’li olarak çok uygun fiyata BİM’e geliyor. Yaptığınız keklerin tadının muhteşem olduğunu biliyoruz. Görüntülerinin de güzel olması için kek fanusları gereklidir. Bu kek fanusu sayesinde kekleriniz tadı gibi görüntü olarak da güzelleşecek. Hem spatula hem de kek fanusu 19.90 TL’ye satılıyor.

KUMTEL Set Üstü Ocak – 219.00 TL

Melamin Kek Fanusu ve Spatula – 19.90 TL

Pratik İpli Doğrayıcı – 17.90 TL

6’lı Reçellik – 6.95 TL

12’li Esta Çay Seti – 17.90 TL

2’li Invitation Oval Tabak – 8.95 TL

LAV Sürahi ve Saklama Kabı Seti – 12.90 TL

Paslanmaz Fırın Tepsisi – 9.95 TL

3’lü Erzak Kabı Set – 12.50 TL

Chef’s Mini Tava ve Sosluk Çeşitleri – 8.95 TL

Mutfak Servis Seti 4’lü – 8.95 TL

Diş Fırçası Saklama Kabı – 1.50 TL

Yuvarlak Sığ Kase – 3.95 TL

Bölmeli Düzenleyici – 5.95 TL

PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü – 399.00 TL

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge – 299.00 TL 

Yorumlar (2 Yorum)

  • Yusa mir :

    Ağustos 2, 2018-5:31 pm

    Lütfen casıo erkek kol saati getirin

  • DIKIS :

    Ağustos 11, 2018-9:55 pm

    Lutfen Dikis makinesi getirin

 YORUM GÖNDERİN?

Tema Tasarım | Osgaka.com